Párová jóga se Zuzi Kmeťovou a Soňou Siepakovou 1.

Proč pořádáme setkání s párovou jógou?

K párové józe nás přivedla touha cvičit ve dvou, neboť to podporuje lepší vnímání a spolupráci mezi partnery. 

Ať už na naše setkání přijdete sami (jako single), nebo s partnerem, kamarádkou, či větším dítětem, můžete se hodně dobře pobavit v situacích, které v běžném životě nemíváte. 🙂

Třeba vstát společně ze sedu je opravdu výzva, která motivuje tvořivost, vynalézavost, spolupráci, stejně jako fyzické dovednosti, a smysl pro humor.

Individuální jógu nabízí spousta skvělých učitelů. Nás láká zaměřit se na vztahy a rozvíjení harmonie v těchto vztazích, za současného vnímání a respektování hranic – svých vlastních i toho druhého. 

Zuzana Kmeťová a Soňa Siepaková

PÁROVÁ JÓGA

Vyzkoušejte si snadné jógové pozice ve dvojicích, abyste se příjemně protáhli, zasmáli se , abyste zlepšili svou spolupráci, koordinaci těla a mysli, a vnímání partnera i sebe samých.
-
Vhodné pro partnery, kamarádky, pro rodiče s většími dětmi, ovšem rovněž pro single jedince, kteří se chtějí seznámit.
-
Termín a místo / formu konání si zvolte v sekci AKCE (sonasiepakova.cz/akce).
-
PROGRAM
První část programu tvoří asi hodinka cvičení ve dvojicích s příjemně veselou či romantickou hudbou na pozadí. Při posledním cviku se můžeme prostřídat v kruhu, abyste si vyzkoušeli, jak se cvičí s dalšími osobami (můžete se vzájemně inspirovat či něco od sebe naučit).
V druhé části si uděláte pohodlí vleže pod dekou, a půlhodinku si odpočinete při vedené meditaci pro zlepšení vztahů (včetně vztahu k sobě, k tělu, vztahů v rodině, na pracovišti, atd.).