Původní materiály v angličtině

Mrak, Seriál Emilka a Alfréd

PŘELOŽENÉ MATERIÁLY OD AUTORŮ KURZU PROBUZENÍ SVĚTELNÉHO TĚLA

Kurz probíhá v českém jazyce, a veškeré audio nahrávky i texty dostanete v češtině. V rámci celého 6-dílného kurz budete mít ovšem příležitost poslechnout si i 9 originálních nahrávek od autorů Sanaya Roman (channeluje Orina) a Duane Packer (channeluje DaBena). Ty vám zprostředkují silný přenos energie k aktivaci vašeho světelného těla. Český překlad k těmto meditacím v anglickém originále najdete v manuálech k jednotlivým částem kurzu.  

Pokud se vám zalíbí originální meditace v angličtině s jejich úžasnou energií a hlubokým hlasem Duane Packera, můžete si je zakoupit na této stránce nebo zde. K dispozici máte i celou řadu anglických nahrávek zdarma ke stažení (obvykle je u nich i text) v Orinově meditační místnosti.

V rámci kurzu, který vám nabízím já, dostanete všechny meditace v češtině jako texty a audionahrávky (namluvené mnou ve studiu) s originální hudbou, jejímž autorem je Thaddeus (toho rovněž channeluje Sanaya Roman). Velmi vám doporučuji pouštět si tyto nahrávky co nejčastěji. Věřím, že vám to bude stejně příjemné a přínosné, jako mně. Prosím jen, abyste nahrávky dále nešířili, neboť jsou jednak chráněny autorským právem, já mám povoleno je překládat a dávat pouze svým studentům. Navíc tyto materiály přenášejí léčivou energii přímo od Orina a DaBena (a ode mne) pro mé studenty, sponzorujeme vás.

Po úspěšném absolvování 6-dílného Základního kurzu světelného těla, který vám nabízím, si můžete své dovednosti nadále zlepšovat se mnou (postupně budu rozšiřovat nabídku), nebo se můžete zúčastnit navazujících kurzů a seminářů na téma Světelného těla v angličtině přímo od autorů (či jiných učitelů u nás a v zahraničí).

LightBody

Probuzení světelného těla

CESTA K OSVÍCENÍ A VNITŘNÍ SÍLE
-
Základní (6-dílný) kurz Probuzení světelného těla (stejně jako pokročilé kurzy práce se světelným tělem, jejichž nabídku pro vás postupně rozšiřuji) nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech.
-
Kurz můžete studovat individuálně (online) v dobu, kdy se vám to hodí. Energie světelného těla můžete ochutnat i na meditačních večerech na různá témata. Aktuální nabídku najdete v sekci AKCE na tomto webu.
-
S energiemi světelného těla pracuji rovněž při Terapii s příběhem a energií, o které se dozvíte víc v sekci TERAPIE.
-
Probuďte si své světelné tělo a proměňte se v zářivou hvězdu. 🙂