Praktické info k online studiu (individuální kurz)

Spirála

JAK SE POTKÁME ONLINE?

6 setkání online o délce 60-90 minut

  • přes Meet (pošlu vám pozvánku na email)
  • přes Skype (najdete mne pod přezdívkou Sonia.ss)
  • přes Messenger (pod jménem Sona Siepakova)
  • případně Teams, pokud máte firemní a pozvánku mi pošlete vy
Setkat se můžeme i přes WhatsApp (775340775), ovšem pro meditace je třeba, abyste si u sebe zajistili přehrávání meditační hudby. Tedy ideálně mějte otevřený i laptop, kde si pak pustíte hudbu od Thaddeuse, zatímco vám budu vyprávět dvě vedené meditace, jež jsou součástí každého online setkání. V telefonu nelze pustit hudbu v nízké hlasitosti, zatímco si se mnou voláte. Pokud vůbec hudbu spustíte současně s hovorem, bude velmi hlasitá, a neuslyšíte pak mne. Jestli nemáte v laptopu kameru, doporučuji kombinaci mobil pro volání, a laptop pro přehrání hudby.
 
60-90 minut by mělo stačit k tomu, abychom si spolu prošli naživo 2 cca 20 minutové meditace, a popovídali si o tom, co prožíváte. 
Pokud to můj časový prostor v kalendáři umožní, můžeme lehce prodloužit, jindy zkrátit, když si třeba nebudete chtít povídat nad rámec dvou meditací naplánovaných na konkrétní setkání, nebo budete spěchat. 

Před nákupem kurzu si prosím prohlédněte můj kalendář​

 – ODKAZ NA KALENDÁŘ – 

Máte čas v dobu, kterou v kalendáři vidíte jako prázdná místa? Vyhovuje vám má pracovní doba? Najdete si v kalendáři prostor na 90 minutová setkání cca co 14 dnů?

Jakmile mi e-shop pošle vaši objednávku, pošlu vám fakturu s QR kódem pro snadnou úhradu přes mobilní bankovnictví. Nebo využijte čísla účtu, které se dozvíte ihned po nákupu z jednoduchého potvrzovacího emailu z e-shopu. (Pokud by vám potvrzovací email nepřišel, prosím dejte mi vědět, ať tuto závadu mohu nechat opravit.) 

V okamžiku nákupu se stávám vašim energetickým sponzorem, budu vás každého zvlášť zahrnovat do svých meditací a práce s energií, aby se vám probuzení světelného těla úspěšně podařilo. Po absolvování šestí částí kurzu budete i vy schopni sponzorovat jiné lidi, a třeba budete i chtít vyučovat tento kurz. Podrobné informace o tom, jak se stát sponzorem, jsou součástí Části 6 tohoto kurzu. Kurz nekončí zkouškou ani certifikátem, budete rozzářenější, a lidé to poznají. 

Před dokončením Základního kurzu prosím své meditační audionahrávky z kurzu s nikým nesdílejte, stali byste se tím sponzorem, ale ještě nebudete mít dostatek volně proudící energie a harmonie ve vlastních tělech, abyste druhou osobu úspěšně podpořili. Vydržte prosím do konce. 🙂 

Co se děje před prvním setkáním?

Země v rukách

Jakmile mi dorazí platba, pošlu vám odkaz do Google Třídy, kde najdete všechny materiály ke stažení 

Na email, který jste uvedli v objednávce, vám pošlu (zpravidla do druhého dne od nákupu) odkaz, pomocí nějž se připojíte ke třídě Kurzu 1. Tam na vás už čekají pokyny k jednotlivým setkáním a materiály ke stažení

Ve Třídě si můžete poslechnout úvodní nahrávku s uvítáním od Orina a DaBena. Jinak není třeba dělat nic, jen mi pošlete emailem den a hodinu, kdy chcete své první online setkání.

Každá část kurzu obsahuje 1 rozsáhlý pdf manuál, který je manuálem výukovým (včetně několika obrázků), současně obsahuje zkušenosti kurzistů a autorů tohoto kurzu (plus přepisy nahrávek audio-meditací). 

Tento manuál byl původně v angličtině součástí audio kurzu, takže je tam všechno, co byste mohli potřebovat znát. Já vám nadto v 6 online setkáních nabízím své vlastní zkušenosti, ovšem každý to bude prožívat jinak. 🙂

Mohu kurz studovat s někým dalším?

Kurz můžete studovat s přáteli (max 2 osoby/setkání), nebo sami

Proč nabízím individuální formu kurzu?
1) Mnoho lidí se neshodne časově, ačkoli jsou skupinová setkání velmi příjemná.
2) Někdy se při skupince lidé neotevřou a nesdílejí natolik, jako když jsou se mnou sami.
3) Mnozí se v kolektivu bohužel začnou kriticky srovnávat, že neprožívají tak dobré věci, jako ti druzí.

Máte-li zájem studovat s přáteli či blízkými, zakupte si kurz každý zvlášť a pak mi jen emailem pošlete termíny setkání, na kterých jste se společně dohodli – plus jména účastníků.

Můžete si některá setkání naplánovat zvlášť, jiná společně, vyzkoušejte různé formy, ať najdete, co vám vyhovuje. 🙂

LightBody

Probuzení světelného těla

CESTA K OSVÍCENÍ A VNITŘNÍ SÍLE
-
Základní (6-dílný) kurz Probuzení světelného těla (stejně jako pokročilé kurzy práce se světelným tělem, jejichž nabídku pro vás postupně rozšiřuji) nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech.
-
Kurz můžete studovat individuálně (online), nebo v malé skupince (osobně). Energie světelného těla můžete ochutnat i na meditačních večerech na různá témata (Láska duše, Tvoření peněz, apod.). Aktuální nabídku najdete v sekci AKCE na tomto webu.
-
S energiemi světelného těla pracuji rovněž při Terapii s příběhem a energií, o které se dozvíte víc v sekci TERAPIE.
-
Probuďte si své světelné tělo a proměňte se v zářivou hvězdu. 🙂