Proč si probudit světelné tělo?

Světelné tělo

ODPOVĚĎ AUTORŮ KURZU PROBUZENÍ SVĚTELNÉHO TĚLA NA NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Mnoho z vás se právě připravuje na evoluční skok probuzení svého světelného těla, což je částečně umožněno vlnami světla, jež právě přicházejí na zemskou rovinu. DaBen a Orin pro vás vytvořili kurz probuzení světelného těla jako cestu, která vám pomůže uskutečnit tento evoluční krok.

Co vám přinese pochopení, využívání, a probuzení svého světelného těla? Jakmile se vám probudí světelné tělo, začnete si přitahovat příležitosti, jak něco ve světě změnit díky tomu, že se postupně rozzáříte čím dál větší láskou a světlem. Probuzení světelného těla vám může pomoci získat jasnější vizi toho, co tu máte dělat, odhalí závoje, abyste uviděli víc z toho, co je vaším posláním, a proč jste tady. Tím, že získáte silnější spojení s Vyšší vůlí a Universální myslí, budete umět snadněji přitahovat hojnost, nové příležitosti, a milující vztahy.

Probuzení světelného těla vám může pomoci vytvořit stavy vnitřního osvícení, myšlenkové jasnosti, a otevřeného srdce. Budete soustředěnější, mentálně bdělí, a nabití fyzickou vitalitou. Dokážete si snadněji zvolit, jak se chcete cítit, a myšlenky, které chcete myslet. Naučíte se dostávat se do stavů vědomí, kde si můžete snadněji vybírat činnosti, jež odrážejí světlo vaší duše a vyššího já. Při těchto meditačních cestách můžete prožívat mnoho světlem prozářených stavů vnímání; stavy vědomí, jež jsou plné hlubokých vhledů, blaženosti, a vezmou vás za hranice myšlenek do přímých prožitků bytí. V takovýchto stavech dokážete vidět, vnímat, nebo cítit rozšiřující se energie vyšších dimenzí, a učinit je součástí svého každodenního života.

Pokud jste spisovatelé, hudebníci, umělci, učitelé, léčitelé, nebo působíte v jakékoli jiné tvůrčí oblasti, může vám probuzení světelného těla pomoci dosáhnout ty stavy vědomí plné inspirace a intuice, jež potřebujete, abyste vynikali ve své práci. Pokud učíte, nebo pracujete s lidmi, podpoří vás v práci tak, abyste na ostatní působili hlouběji, a abyste si magneticky přitahovali klienty a studenty.

Probuzení světelného těla vám může zlepšit osobní vztahy. Jak se vaše energie postupně stává krásnější a zářivější, lidé kolem vás se začnou chovat a myslet vyššími, láskyplnějšími způsoby, aniž byste se museli snažit je změnit. Vaše srdce bude otevřenější, a pochopíte, co to znamená milovat jako své vyšší já a duše. Když pracujete s centry světelného těla, můžete se naučit stát se transparentnější vůči nižším energiím (projdou vámi, aniž by vás ovlivnily), a můžete si častěji zvolit vnitřní mír. Jestliže se pohybujete mezi dětmi, mohou jim tyto energie pomoci zůstat klidnější a soustředěnější.

Probuzení světelného těla vám umožní dosahovat rozšířených stavů vědomí. Zvýší se vám schopnost vnímat jemné energie a svou duši. Naučíte se způsoby, jak přivést vědomí své duše do své osobnosti a každodenního života, současně s tím, jak se otevře channelingové spojení mezi vámi, vašim vyšším já, duší, a/nebo průvodcem. Můžete si rozvinout jasnovidnost, paranormální schopnosti a léčitelské dovednosti.

Práce s těmito centry může zdokonalit jakoukoli cestu či techniky, které právě používáte, a které vás těší. Můžete si výrazně zlepšit jakékoli jiné terapeutické techniky, které jste si vybrali.

Probudit své světelné tělo je snadné. Energetická centra, která pohání světelné tělo, jsou konkrétní a reálná. Můžete je vnímat a pracovat s nimi, a tím si vytvořit pozitivní a trvalé výsledky. Můžete jít výš, cítit se víc v rovnováze, stabilnější, s jasnější hlavou, tvořivostí, a získat nový pohled na život.

Chtěli bychom připomenout, že veškerý duchovní život je procesem postupného rozvíjení vědomí, a zatímco si probouzíte světelné tělo a duchovně rostete, budete stále čelit výzvám a lekcím, jež představují příležitosti pro růst. Ovšem tím, že se stanete zářivější a naplněnější světlem, získáte víc dovedností, abyste těmito lekcemi prošli snadněji a radostněji.

LightBody

Probuzení světelného těla

CESTA K OSVÍCENÍ A VNITŘNÍ SÍLE
-
Základní (6-dílný) kurz Probuzení světelného těla (stejně jako pokročilé kurzy práce se světelným tělem, jejichž nabídku pro vás postupně rozšiřuji) nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech.
-
Kurz můžete studovat individuálně (online) v dobu, kdy se vám to hodí. Energie světelného těla můžete ochutnat i na meditačních večerech na různá témata. Aktuální nabídku najdete v sekci AKCE na tomto webu.
-
S energiemi světelného těla pracuji rovněž při Terapii s příběhem a energií, o které se dozvíte víc v sekci TERAPIE.
-
Probuďte si své světelné tělo a proměňte se v zářivou hvězdu. 🙂