Proč nabízím kurzy světelného těla?

Lotos

POZVÁNKA OD SONI SIEPAKOVÉ A OD AUTORŮ KURZU PROBUZENÍ SVĚTELNÉHO TĚLA

Společně s autory vás zvu, abyste se přihlásili do kurzu Probuzení světelného těla, a přidali se k tisícům lidí na světě, kteří si už si svá světelná těla probudili. Vaše světelné tělo je novým energetickým tělem – je nedílnou součástí vaší aury, ovšem v dřívějších dobách jej nebylo možné probudit, protože na zemskou rovinu ještě nedopadalo tolik nových, vyšších energií.

Tento kurz představuje nejmocnější práci duchovního růstu a transformace, který DaBen a Orin nabízí. Pomocí jejich technik si právě teď probouzejí svá světelná těla tisíce lidí.

Největší prospěch z kurzu světelného těla mívají obvykle lidé, kteří už se duchovnímu růstu věnují nějakou dobu. Jestliže cítíte, že je tento kurz určen i pro vás, zřejmě si uvědomujete, že máte vyšší já a duši, a chtěli byste zesílit své spojení s nimi. Zajímáte se o rozvoj svých psychických schopností, toužíte být vnímavější k jemným energiím a umět s nimi pracovat. Máte zájem prožívat rozšířené stavy vědomí, jež přináší jasnou mysl, nové nápady, a vhledy. Věříte, že si můžete tvořit svou vlastní realitu, a přejete si být zručnější v tvoření reality, kterou chcete.

Víte, že máte nějaké poslání, něco, co jste tu přišli dělat, ačkoli možná ještě nevíte, co to je. Chcete se více věnovat tomuto vyššímu poslání, a lépe poznat, co je vašim životním úkolem. Možná jste citliví na energii lidí, a rádi byste se naučili, jak to udělat, abyste si mohli vybírat, kterými energiemi se necháte ovlivnit. Jste ochotni nechat odejít to, co už neslouží vašemu vyššímu poslání, a aktivně hledáte způsoby, jak si zhmotnit to, co mu prospívá. Věříte, že si zasloužíte mít báječný život v radosti a hojnosti.

Tento kurz byl navržen DaBenem a Orinem pro ty z vás, kdo chtějí prožívat rozšířené stavy vědomí, a duchovně růst. Tento program vás krok za krokem naučí, jak vnímat jemné energie vaší duše, a roviny duší, a naučíte se, jak proměňovat svůj život vyrovnaným způsobem postupné integrace. Orin vás provede procesy proměny své osobnosti, abyste se otevřeli channelingu svého vyššího já a průvodce, a objevili nejen své životní poslání.

LightBody

Probuzení světelného těla

CESTA K OSVÍCENÍ A VNITŘNÍ SÍLE
-
Základní (6-dílný) kurz Probuzení světelného těla (stejně jako pokročilé kurzy práce se světelným tělem, jejichž nabídku pro vás postupně rozšiřuji) nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech.
-
Kurz můžete studovat individuálně (online), nebo v malé skupince (osobně). Energie světelného těla můžete ochutnat i na meditačních večerech na různá témata (Láska duše, Tvoření peněz, apod.). Aktuální nabídku najdete v sekci AKCE na tomto webu.
-
S energiemi světelného těla pracuji rovněž při Terapii s příběhem a energií, o které se dozvíte víc v sekci TERAPIE.
-
Probuďte si své světelné tělo a proměňte se v zářivou hvězdu. 🙂