Ukázka terapie. Přetížení, neúspěch ve vztazích, tloustnutí...

Záznam z osobního setkání s klientkou

S klientkou, pro kterou byla tato terapie emoční svobody, se znám pár měsíců, a tento záznam mi dovolila provést poté, co jsme se spolu celý den pokoušely vymalovat její nový dům. 🙂 

Během společné práce na domě jsem si poslechla všechno možné, co ji trápilo, v čem stagnovala už mnoho let, a co se zhoršovalo zejména v oblasti zdravotního stavu. Na základě těchto informací, plus to, co jsem z ní cítila už od našeho prvního setkání, konkrétně trvalý neklid a sebe-kritiku, jsem vytvořila tuto sérii “ťukání”. 

Je to trochu delší a občas (zezačátku) používám i slova méně slušná, ale v podstatě jsem tak nějak kopírovala vyjadřování a slovník této klientky, tak se za to omlouvám všem, koho by to mohlo pobouřit. 🙂 Byla to série jen pro ni, ve chvíli, kdy jsem to začala nahrávat, jsem ještě neměla jasno, co s tou nahrávkou udělám. 

Ale myslím, že pokud vás trápí pracovní přetížení, osobní či vztahový neúspěch, drtivá sebekritika, nebo zdravotní potíže ze stresu, a zkusíte si “ťukat” na akupunkturní body (viz obrázek níže) v souladu s touto nahrávkou, mohli byste také dojít ke zklidnění a nastartovat své vlastní samo-uzdravovací procesy v těle. Neboť tělu stačí mnohdy jen chvíle klidu, aby se znovu začalo dávat dohromady… 

ONLINE TERAPIE S LÉČIVOU ENERGIÍ

Online terapie přes Meet o délce 60 nebo 90 minut

Máte pocit, že děláte úplně všechno pro zdárné vyřešení problému, pro uskutečnění svého snu, a přesto se věci jakoby nehýbou? 

Online terapie s příběhem a energií vás výrazně přiblíží vašim splněným přáním. Zbavte se trápení, které už jste přerostli. Nechte odejít minulost a očistěte svou rodovou linii a nepochopené lekce z minulých životů.

Pomohu vám za podpory energie světelného těla zklidnit se a napojit se na svou duši. S asistencí vaší duše společně najdeme a rozpustíme bloky (v hlubší meditaci), či přeprogramujeme (pomocí techniky EFT), co vám už neslouží. A na závěr vám vaše duše přes karty naznačí, která cesta vám přinese nejvíc radosti a růstu.