Ukázka sebe-léčení s EFT. Úzkost z disharmonie na dovolené.

Záznam z mého domácího sebe-léčení či sebe-reflexe s technikou emoční svobody

Tuto nahrávku jsem pořídila v den, kdy mne mnoho hodin pálila levá šíje na energetické dráze žlučníku. Žlučník společně se štítnou žlázou trpí, když nám někdo narušuje osobní hranice… S tím jsem měla od malička problém. Ačkoli už mám pocit, že jsem to řešila tisíckrát, tělo mi naznačilo, že se v mém podvědomí, někde hluboko, ještě nachází nějaká část, co potřebuje víc světla, co volá o mou pozornost. 

Tak jsem si sedla do postele, ať mne nikdo neruší, a zkusila “se opravit” pomocí techniky emoční svobody (ťukání na body na obrázku níže) a sebe-reflexe (snažila jsem se vnímat, co cítím, co si myslím, co mne napadá). Hned na začátku jsem si uvědomila, že jsem to já, kdo lidem nabízí, aby překračovali mé hranice, protože chci, ať “je po jejich”, neboť se tím zvyšuje pravděpodobnost, že se budou cítit dobře a já po jejich boku zůstanu v bezpečí. Ale to já si tím škodím… Proč to stále dělám?

Na něco jsem přišla, a trochu se mi ulevilo. V ten den jsem ovšem potřebovala ještě několik kol, a zajít ještě mnohem hlouběji, zejména vyhrabat nevyléčené zbytky z traumat z dovolených s minulým partnerem a zas trochu to dětství… 

Tento záznam je na ukázku, jak techniku emoční svobody provádím já na sobě a na klientech. Pokud vám nejde tak dobře vnímat sami sebe, mohu vám při terapii pomoci tím, že budu “číst” vaše energetické pole a vyjádřím nahlas, jak se možná cítíte či o čem jste přesvědčeni. Tím, že se tato pravda vyjádří otevřeně, ztrácí nad vámi svou sílu a dané téma se začíná léčit. V těle může docházet k rozmotání emočního těla od těla mentálního a/nebo fyzického (většinou se do sebe zamotají, když něco nestihnete prožít a pochopit, když něco potlačíte či zažijete trauma typu úraz či něco zlého). 

Když vyjádření svých myšlenek a pocitů spojíte s “ťukáním”, přeprogramováváte v reálném čase celou danou situaci na klid a bezpečí, otvíráte se lásce, a vaše tělo a psychika příště zareaguje mnohem lépe…

ONLINE TERAPIE S LÉČIVOU ENERGIÍ

Online terapie přes Meet o délce 60 nebo 90 minut

Máte pocit, že děláte úplně všechno pro zdárné vyřešení problému, pro uskutečnění svého snu, a přesto se věci jakoby nehýbou? 

Online terapie s příběhem a energií vás výrazně přiblíží vašim splněným přáním. Zbavte se trápení, které už jste přerostli. Nechte odejít minulost a očistěte svou rodovou linii a nepochopené lekce z minulých životů.

Pomohu vám za podpory energie světelného těla zklidnit se a napojit se na svou duši. S asistencí vaší duše společně najdeme a rozpustíme bloky (v hlubší meditaci), či přeprogramujeme (pomocí techniky EFT), co vám už neslouží. A na závěr vám vaše duše přes karty naznačí, která cesta vám přinese nejvíc radosti a růstu.