Ukázka terapie. Bolest v levé šíji a rameni.

Záznam z online setkání s klientkou

S klientkou, pro kterou byla tato terapie emoční svobody, se znám už pár let, tak mi dovolila nahrát úryvek našeho setkání, které proběhlo přes Skype. 

Měly jsme na sebe jen půl hodinky, tak mi stručně vysvětlila, že ji už dva měsíce trápí bolest v levé šíji, a že je právě nevyspaná, protože ji ta bolest v noci budila. 

Zbytek informací jsem „vyčetla“, možná z její duše, možná z jejího mentálního a emočního pole, možná od andělů a průvodců, to má přesně nevím. Každopádně mne napadalo spoustu věcí, které jí, podle její zpětné vazby, pomohly cítit se lépe, ačkoli jsme od sebe stovky kilometrů vzdálené.

 Vyzkoušejte si i vy tuto terapii, ať už vás trápí nějaké rozhodnutí, úzkost, napětí ve vztazích, bolest fyzická či emoční… 

Během našeho setkání, jež může trvat hodinu či 90 minut, můžeme střídat meditaci, působení energie světelného těla, a techniku emoční svobody. Namícháme vám to na míru tak, aby došlo ke zklidnění, k úlevě, k obnovení vaší naděje, znovunapojení na váš vnitřní zdroj moudrosti, síly a uzdravení… 

body EFT

Technika emoční svobody

Přehled bodů, na které se "ťuká" při technice emoční svobody (EFT).
-
Začínáme na ruce, na malíkové hraně, tzv. bod "karate chop", v tomto místě přesekávají šaolinští mistři cihly 🙂 V bodě "karate chop" prohlásíme 3x "Přestože ... popis problému ... mám se ráda a přijímám se."
-
Tím se naše tělo jakoby otevře procesu, kdy budeme zpracovávat něco "škaredého", nepříjemného, ovšem tím, že do svého těla ťukáme, vysíláme mu uklidňující signály. Při této kombinaci dochází k přeprogramování mozku v reálném čase. Příště, až budeme v podobné situaci, která v nás donedávna vyvolala pocity, jež jsme pomocí EFT zpracovali, v té situaci příště zareagujeme klidem. Ať už úplným, nebo výrazně větším. Možná nás ta situace už vůbec nezraní. Nebo se dokonce může stát, že se už podobná situace nebude opakovat.
-
Na další body "ťukáme" v tomto pořadí: - kořen obočí u nosu - spánková kost vedle očí - pod okem - nad horním rtem - pod horním rtem - pod klíční kostí - pod paží
-
Na závěr se "ťuká" nahoře na hlavě, v takzvané "korunce" či "šišce" :-), kde se koncentruje mnoho zakončení energetických drah v těle, takže se tím naše série "ťukání" krásně uzavře.
-
Zdroj obrázku: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Eft_punkte.jpg