Ukázka terapie. Bolest v levé šíji a rameni.

Záznam z online setkání s klientkou

S klientkou, pro kterou byla tato terapie emoční svobody, se znám už pár let, tak mi dovolila nahrát úryvek našeho setkání, které proběhlo přes Skype. 

Měly jsme na sebe jen půl hodinky, tak mi stručně vysvětlila, že ji už dva měsíce trápí bolest v levé šíji, a že je právě nevyspaná, protože ji ta bolest v noci budila. 

Zbytek informací jsem “vyčetla”, možná z její duše, možná z jejího mentálního a emočního pole, možná od andělů a průvodců, to přesně nevím. Každopádně mne napadalo spoustu věcí, které jí, podle její zpětné vazby, pomohly cítit se lépe, ačkoli jsme od sebe stovky kilometrů vzdálené.

 Vyzkoušejte si i vy tuto terapii, ať už vás trápí nějaké rozhodnutí, úzkost, napětí ve vztazích, bolest fyzická či emoční… 

Během našeho setkání, jež může trvat hodinu či 90 minut, můžeme střídat meditaci, působení energie světelného těla, a techniku emoční svobody. Namícháme vám to na míru tak, aby došlo ke zklidnění, k úlevě, k obnovení vaší naděje, znovunapojení na váš vnitřní zdroj moudrosti, síly a uzdravení… 

ONLINE TERAPIE S LÉČIVOU ENERGIÍ

Online terapie přes Meet o délce 60 nebo 90 minut

Máte pocit, že děláte úplně všechno pro zdárné vyřešení problému, pro uskutečnění svého snu, a přesto se věci jakoby nehýbou? 

Online terapie s příběhem a energií vás výrazně přiblíží vašim splněným přáním. Zbavte se trápení, které už jste přerostli. Nechte odejít minulost a očistěte svou rodovou linii a nepochopené lekce z minulých životů.

Pomohu vám za podpory energie světelného těla zklidnit se a napojit se na svou duši. S asistencí vaší duše společně najdeme a rozpustíme bloky (v hlubší meditaci), či přeprogramujeme (pomocí techniky EFT), co vám už neslouží. A na závěr vám vaše duše přes karty naznačí, která cesta vám přinese nejvíc radosti a růstu.