SKUPINOVÝ KURZ PROBUZENÍ SVĚTELNÉHO TĚLA - 1.DÍL

1. DÍL - BUDOVÁNÍ SILOVÉ ZÁKLADNY

Probuďte si své světelné tělo v malé skupince. 

První díl kurzu s názvem Budování silové základny obsahuje 2 pětihodinová setkání v neděli, v intervalu asi co tři/čtyři týdny od sebe. K tomu dostanete 12 profesionálních audio nahrávek s meditacemi rozsáhlý tištěný manuál. Cena 1.dílu kurzu: 3300 Kč. 

Naučte se pracovat s energiemi světelného těla, abyste si zharmonizovali své emoční, mentální a fyzické zdraví, vztahy, abyste zrychlili svůj duchovní růst, získali sílu věnovat se svému poslání, odvahu, neutralitu a intuitivní vhledy k řešení doposud těžkých situací, a mnoho dalšího… 

Kurz Probuzení světelného těla má prožitkový charakter, takže vždycky začneme vedenou meditací, kterou prožijete každý tak, jak je to pro vás nejlepší, a pak si k ní něco povíme. Vedené meditace jsou dvojího typu – budeme střídat cvičení na práci s energií (aktivujete si své světelné tělo) a psychologické cesty (ke zpracování emocí a myšlenek, jež se budou uvolňovat díky zvýšenému proudění energie ve vás).

  Kurzy Probuzení světelného těla nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech, jež vám přímo pomáhají poznat pravdu o tom, kdo jste.

  Probuzení světelného těla přináší hlubokou transformaci. Po prvním díle můžete pokračovat dalšími díly, nebo si dát pauzu a připojit se k některému z příštích cyklů, které začínají třikrát do roka. Je v pořádku studovat probuzení světelného těla i několik let. Ovšem ideální je kurz pak někdy dokončit, ať vám kompletně aktivované světelné tělo přináší co největší prospěch. 🙂 

  LightBody

  Probuzení světelného těla

  CESTA K OSVÍCENÍ A VNITŘNÍ SÍLE
  -
  Základní (6-dílný) kurz Probuzení světelného těla (stejně jako pokročilé kurzy práce se světelným tělem, jejichž nabídku pro vás postupně rozšiřuji) nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech.
  -
  Kurz můžete studovat individuálně (online), nebo v malé skupince (osobně). Energie světelného těla můžete ochutnat i na meditačních večerech na různá témata (Láska duše, Tvoření peněz, apod.). Aktuální nabídku najdete v sekci AKCE na tomto webu.
  -
  S energiemi světelného těla pracuji rovněž při Terapii s příběhem a energií, o které se dozvíte víc v sekci TERAPIE.
  -
  Probuďte si své světelné tělo a proměňte se v zářivou hvězdu. 🙂