Proč nabízím terapii s příběhem a energií?

Papričky, ilustrace

Léčení, sebe i druhých, prostě léčení člověka obecně, mne fascinuje už od malička. Po většinu života jsem trpěla celou škálou psychosomatických potíží, od zácpy, přes akné, přibírání na váze, spojené se silnou úzkostí a nedůvěrou ve vztazích. V dětství jsem zažila hodně násilí a existenciální nejistoty, dalo by se říct, že jsem vyrůstala „bez lásky“, aspoň tak mi to z tehdejšího pohledu připadalo. Nejen, že se mí rodiče neměli rádi a denně spolu aktivně válčili, nadto truchlili po dceři, kterou jen pár dnů před tím, než mne počali, zabil na chodníku opilý řidič.

Překonání nedůvěry a nalezení pocitu bezpečí a síly v sobě, mi trvalo víc než 40 let. Prošla jsem si sama nejrůznějšími terapiemi, vyzkoušela kdejakou techniku, a hodně jsem se toho naučila. Vím, jaké to je, když vám lidé radí: „Musíš se mít víc ráda.“ Ale jak? 🙂 Nic mi nefungovalo, zdravotní potíže byly vleklé a zdálo se, že se některé i zhoršují, třeba pravidelné několikaměsíční kašle a migrény ještě v letech, kdy jsem začínala se světelným tělem. 

Ovšem světelné tělo je pro mne zatím to nejsilnější a nejkrásnější, co jsem nalezla. „Vyhodilo“ ze mně, dřív nebo později, i ta nejskrytější traumata a dramata. Přineslo mi takové vhledy, že jsem dokázala během pár hodin pochopit, co mi přesně je, s čím to souvisí, a co s tím mám dělat. Při meditacích cítím přímý přenos energie od světelných bytostí, a vnímám, že jsem milovaná. Je to tak uklidňující, až mám na tomto typu meditací už asi závislost. Jak však kdysi říkala Jasmuheen ve svých videích, meditace je jediná závislost bez jakýchkoli vedlejších účinků… 🙂

Takže nyní mám konečně celkem vysokou míru harmonie ve svém emočním a mentálním těle, která se odráží v těle fyzickém. Cítím, že pomalu hubnu, a celkově se jsem čím dál zdravější, a hezčí. 🙂 Vztahy s přáteli a s mým aktuálním partnerem jsou výrazně uspokojivější, hlubší, dokážu lépe komunikovat o svých potřebách, sama sobě lépe rozumím, a nejvíc se mi kupodivu osvědčuje, když s ostatními mluvím, jako bych „mluvila se Soňou“. Vysvětlit svůj pohled na věc klidně, s lákavou vizí, s pochopením a soucitem k názorům a pocitům ostatních… Dřív jsem neuměla být tak klidná… Ještě trochu překonávám svůj strach „jít s kůží na trh“, z odmítnutí, pomluv, z osamělosti, a občas mám taky chvilku „depku“. Ale už to bývá celkově záležitost několika hodin. Ne mnoha dní a týdnů či let, jako dřív. 

Protože vám přeji stejně vysokou hladinu radosti a pohody, jakou dnes prožívám, nabízím vám (krom kurzů Probuzení světelného těla), že pro vás při naší online terapii vytvořím léčivý prostor pomocí energií světelného těla, které jsem si probudila a které si dál denně buduji s navazujícími kurzy od Sanaya Roman (channeluje Orina), a Duane Packer (channeluje DaBena). 

Při terapii ráda volám na pomoc také anděly a další bytosti světla, aby to, co dělám, bylo co nejúčinnější a pro nejvyšší dobro všech.

body EFT

Technika emoční svobody

Přehled bodů, na které se "ťuká" při technice emoční svobody (EFT).
-
Začínáme na ruce, na malíkové hraně, tzv. bod "karate chop", v tomto místě přesekávají šaolinští mistři cihly 🙂 V bodě "karate chop" prohlásíme 3x "Přestože ... popis problému ... mám se ráda a přijímám se."
-
Tím se naše tělo jakoby otevře procesu, kdy budeme zpracovávat něco "škaredého", nepříjemného, ovšem tím, že do svého těla ťukáme, vysíláme mu uklidňující signály. Při této kombinaci dochází k přeprogramování mozku v reálném čase. Příště, až budeme v podobné situaci, která v nás donedávna vyvolala pocity, jež jsme pomocí EFT zpracovali, v té situaci příště zareagujeme klidem. Ať už úplným, nebo výrazně větším. Možná nás ta situace už vůbec nezraní. Nebo se dokonce může stát, že se už podobná situace nebude opakovat.
-
Na další body "ťukáme" v tomto pořadí: - kořen obočí u nosu - spánková kost vedle očí - pod okem - nad horním rtem - pod horním rtem - pod klíční kostí - pod paží
-
Na závěr se "ťuká" nahoře na hlavě, v takzvané "korunce" či "šišce" :-), kde se koncentruje mnoho zakončení energetických drah v těle, takže se tím naše série "ťukání" krásně uzavře.
-
Zdroj obrázku: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Eft_punkte.jpg