Meditační večer na téma LÁSKA DUŠE s ochutnávkou energií světelného těla

VYUŽIJTE MOCNOU ENERGII SKUPINKY
K PODPOŘE SVÉHO ZÁMĚRU
A ZHMOTNĚTE SI, PO ČEM VAŠE DUŠE TOUŽÍ

Vyzkoušejte si ve skupince energie světelného těla pro podporu svého záměru. Ve spolupráci se svou duší zesílíte svou schopnost magneticky přitahovat hojnost lásky v jakékoli formě, včetně sebe-důvěry, zlepšení vztahů v rodině, na pracovišti, zharmonizujte si stávající partnerský vztah, nebo si přitáhněte novou spřízněnou duši.

Termín a místo / formu konání si zvolte v sekci AKCE (sonasiepakova.cz/akce).

PROGRAM

 1. Po krátkém protažení (dobrovolném tanečku) na jednu písničku začneme vedenou meditací s energiemi světelného těla, kterou spojíme s tématem Láska duše. V hlubokém uvolnění, za poslechu krásné meditační hudby, budeme pracovat se svými partnerskými, rodinnými, či pracovními vztahy, včetně vztahu k sobě samým, pomocí světla a vizualizace. Jako skupina pak pošleme podpůrnou energii do záměru každého účastníka, abychom si vzájemně pomohli ve zhmotňování.
 2. Po malinké přestávce si popovídáme o vašich zkušenostech a případných úskalích v oblasti magnetického přitahování lásky, a společně se přeprogramujeme na hojnost lásky v souladu s plánem vaší duše pomocí techniky emoční svobody.

POKYNY PRO SKUPINOVOU AKCI „NA ŽIVO“

 • Počet míst omezen (maximálně 15), rezervujte se prosím na: sonasiepakova@gmail.com, nebo přes WhatsApp na 775340775, alespoň den předem. Rezervace platí, jakmile vám ji potvrdím.
 • Přijďte prosím 5-10 minut předem, ať si nachystáte pohodlné místečko k sezení / ležení. Setkání trvá 90 minut.
 • Pokud jste na místě poprvé, nebo kdyby byl vchod náhodou zamčený, zavolejte mi prosím před budovou na 775340775, přijdu vám ihned otevřít. Sál je v prvním patře.
 • Na místě je k dispozici pár podložek a dek, ovšem majitelé prostoru vás prosí, abyste si, pokud možno, vzali své vlastní (prevence covidu). Ať je vám opravdu příjemně.
 • Chcete-li si dát před začátkem čaj (uvařím vám), nebo něco probrat s přáteli či se mnou, přijďte prosím dříve, ať můžeme začít a skončit včas. (Jezdím totiž vlakem…).
 • Zaplatit můžete převodem na číslo účtu 2100681500 / 2010, nebo přes QR kód který vám dám na konci setkání. Platit můžete i přes e-shop na sonasiepakova.cz/obchod.

POKYNY PRO SKUPINOVOU AKCI „ONLINE“

 • Na toto setkání se prosím přihlaste nákupem přes e-shop na sonasiepakova.cz/obchod.
 • Rezervaci vám potvrdím a pošlu odkaz do tohoto setkání přes aplikaci Meet. Do té se můžete připojit přes laptop pouhým kliknutím na odkaz v e-mailu chvíli před setkáním, ale také v mobilu. Možná bude třeba nainstalovat si k tomu aplikaci Meet od Google.
 • Zkontrolujte si prosím alespoň den předem, že máte odkaz do Meet. Pokud ne, dejte mi prosím vědět na sonasiepakova@gmail.com, pošlu vám jej znovu.
 • Při tomto setkání není bezpodmínečně nutné, abyste měli kameru, ale je to příjemné pro mne i ostatní, když se během chvilek, při kterých si budeme povídat, můžeme na sebe dívat a usmívat. a zejména v druhé části, při technice emoční svobody, mohu zkontrolovat, zda to děláte správně a ťukáte, kam máte. 🙂
 • Během delších meditací lze kameru vypnout a lehnout si. Opětovným zapnutím kamery po meditaci mi potom dáte najevo, že jste připraveni pokračovat v programu.
 • Setkání trvá 60 minut, připravte si na něj pohodlné, útulné místečko, ideálně v klidu, teple, s dekou, měkkými polštářky, neváhejte si to zkrášlit vonnými tyčinkami a svíčkami.
 • V případě technických problémů a výpadku internetu si můžeme rovněž zavolat, moje číslo je 775340775, ovšem vaše číslo budu znát, jen když mi jej napíšete při registraci. 🙂 Pokud budu znát jen váš e-mail, a dojde k problému na mé straně, dám vám vědět emailem, jakmile to jen bude možné. Kdyby se setkání nemohlo konat z důvodů na mé straně, vrátím vám peníze převodem, budete-li chtít, nebo meditační večer přeplánujeme.

ENERGIE SVĚTELNÉHO TĚLA

Při tomto meditačním večeru můžete prožít energie světelného těla, s nimiž se pak můžete naučit pracovat i sami v kurzu Probuzení světelného těla. Své vlastní světelné tělo si můžete probudit v individuálním online kurzu (setkání si plánujete podle svých časových možností), nebo osobně v malé skupince. Skupinová setkání bývají zpravidla o nedělích.

LightBody

Probuzení světelného těla

CESTA K OSVÍCENÍ A VNITŘNÍ SÍLE
-
Základní (6-dílný) kurz Probuzení světelného těla (stejně jako pokročilé kurzy práce se světelným tělem, jejichž nabídku pro vás postupně rozšiřuji) nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech.
-
Kurz můžete studovat individuálně (online), nebo v malé skupince (osobně). Energie světelného těla můžete ochutnat i na meditačních večerech na různá témata (Láska duše, Tvoření peněz, apod.). Aktuální nabídku najdete v sekci AKCE na tomto webu.
-
S energiemi světelného těla pracuji rovněž při Terapii s příběhem a energií, o které se dozvíte víc v sekci TERAPIE.
-
Probuďte si své světelné tělo a proměňte se v zářivou hvězdu. 🙂

Kategorie: Akce