Jaké karty vykládáte?

Křoví, Seriál Emilka a Alfréd

proč vykládáte karty až po terapii?

Na závěr našeho setkání, tedy ve chvíli, když už jste napojeni na svou duši, máte klidnou mysl, vyrovnané emoce, a jste schopni vidět vše celkem s nadhledem, vám mohu vyložit karty – tarotové, andělské, meditační… Vyberu je pro vás podle toho, co chcete vědět. 

Nevyložím vám budoucnost, spíš se společně podíváme na analýzu toho, co vy si v danou chvíli tvoříte svým přesvědčením a emočním nastavením. Odhalíme, kam směřujete, což vám dává sílu změnit ten směr, pokud se vám nelíbí. Jak? Změnou svých myšlenek a emocí. Jen vy jste tvůrci svého života, ten je pouhým odrazem toho, co se ve vás skrývá. 

Tarotové karty (ať už klasický nebo andělský) se hodí pro větší analýzu nějakého tématu, třeba „Povede se mi změna práce?“ „Co mi přinese změna práce?“ V takové analýze se podíváme, co danou situaci ovlivňuje, co jí předcházelo, kam se vyvíjí, a nahlédnout můžeme i, jak k ní přistupují různé zúčastněné osoby. 

Tarot se hodí i pro analýzu vztahů či rozhodování mezi více alternativami. 

Pokud chcete spíš radu, jak jednat, co potřebujete o dané situaci vědět, hodí se i jiné typy karet, třeba andělské a meditační. Ty mají u svého obrázku zpravidla nějakou větu, která bývá odpovědí na váš dotaz. 

Mějte prosím na paměti, že karty, které vám vyložím, jsou jen obrazovým vyjádřením toho, co už dávno máte v sobě vy. Jsou to – při analýze – buď VAŠE pochyby, strachy, bolesti, a radosti, nebo – při dotazu na radu – vzkazy VAŠÍ duše, vašeho vyššího já (a vašich andělů) pro vás. 

Při výkladu karet mi nemusíte nahlas říkat své otázky, můžete se ptát i na něco, co je tajné, ovšem potom může být má odpověď buď trochu obecnější, když nevím, o co jde, nebo to během odpovědi, asi i díky vaší následné reakci, stejně trochu odhalím. Ale nikomu neprozradím. 🙂 

body EFT

Technika emoční svobody

Přehled bodů, na které se "ťuká" při technice emoční svobody (EFT).
-
Začínáme na ruce, na malíkové hraně, tzv. bod "karate chop", v tomto místě přesekávají šaolinští mistři cihly 🙂 V bodě "karate chop" prohlásíme 3x "Přestože ... popis problému ... mám se ráda a přijímám se."
-
Tím se naše tělo jakoby otevře procesu, kdy budeme zpracovávat něco "škaredého", nepříjemného, ovšem tím, že do svého těla ťukáme, vysíláme mu uklidňující signály. Při této kombinaci dochází k přeprogramování mozku v reálném čase. Příště, až budeme v podobné situaci, která v nás donedávna vyvolala pocity, jež jsme pomocí EFT zpracovali, v té situaci příště zareagujeme klidem. Ať už úplným, nebo výrazně větším. Možná nás ta situace už vůbec nezraní. Nebo se dokonce může stát, že se už podobná situace nebude opakovat.
-
Na další body "ťukáme" v tomto pořadí: - kořen obočí u nosu - spánková kost vedle očí - pod okem - nad horním rtem - pod horním rtem - pod klíční kostí - pod paží
-
Na závěr se "ťuká" nahoře na hlavě, v takzvané "korunce" či "šišce" :-), kde se koncentruje mnoho zakončení energetických drah v těle, takže se tím naše série "ťukání" krásně uzavře.
-
Zdroj obrázku: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Eft_punkte.jpg