Jak probíhá takové setkání s terapií?

Léčení energií u Soni Siepakové

online setkání s terapií

Půlhodinky před terapií si prosím doma zajistěte klid, ticho a pohodlí, ať se můžete hodně uvolnit.

Pokud jsme se dohodli, že se potkáme přes aplikaci Meet (ostatní možnosti najdete zde), pošlu vám na email, který jste uvedli v objednávce, odkaz, pomocí nějž se připojíte ke schůzce v dobu, kterou jste si vybrali z mého kalendáře (kdybych v tu dobu nemohla, navrhnu vám jiné termíny).

Před online setkáním si nachystejte v počítači nějakou svou oblíbenou meditační hudbu, která vystačí na 45 minut práce s energií. Třeba nějakou hodinovou meditaci z YouTube, Spotify, či CD…

Jakmile nastane čas našeho setkání, popovídáme si, s čím potřebujete pomoci, a potom se pustíme do práce s energií a příběhem, případně v kombinaci s metodou EFT

Během hlubší meditace je vhodné a velmi příjemné poslouchat meditační hudbu, u metody emoční svobody to není nezbytné.

Během hlubší meditace s příběhem můžete i ležet (třeba na gauči pod dekou) a přitom si můžete vypnout kameru (ačkoli já budu mít stejně asi zavřené oči). 

Při využití metody emoční svobody je lepší, když budete sedět, sledovat mne a kopírovat ťukání na místa v obličeji a po těle, jež vám budu ukazovat.

osobní setkání s terapií

Momentálně (září 2022) si chystám pronajmout malý prostor pro osobní setkání s terapií ve Frýdlantu nad Ostravicí, Náměstí 1.

Jednalo by se zejména o PÁTEK ODPOLEDNE, 14-18.

Pokud máte zájem o osobní setkání v tomto místě, a vyhovuje vám páteční odpoledne, ozvěte se mi. Děkuji. 🙂 

body EFT

Technika emoční svobody

Přehled bodů, na které se "ťuká" při technice emoční svobody (EFT).
-
Začínáme na ruce, na malíkové hraně, tzv. bod "karate chop", v tomto místě přesekávají šaolinští mistři cihly 🙂 V bodě "karate chop" prohlásíme 3x "Přestože ... popis problému ... mám se ráda a přijímám se."
-
Tím se naše tělo jakoby otevře procesu, kdy budeme zpracovávat něco "škaredého", nepříjemného, ovšem tím, že do svého těla ťukáme, vysíláme mu uklidňující signály. Při této kombinaci dochází k přeprogramování mozku v reálném čase. Příště, až budeme v podobné situaci, která v nás donedávna vyvolala pocity, jež jsme pomocí EFT zpracovali, v té situaci příště zareagujeme klidem. Ať už úplným, nebo výrazně větším. Možná nás ta situace už vůbec nezraní. Nebo se dokonce může stát, že se už podobná situace nebude opakovat.
-
Na další body "ťukáme" v tomto pořadí: - kořen obočí u nosu - spánková kost vedle očí - pod okem - nad horním rtem - pod horním rtem - pod klíční kostí - pod paží
-
Na závěr se "ťuká" nahoře na hlavě, v takzvané "korunce" či "šišce" :-), kde se koncentruje mnoho zakončení energetických drah v těle, takže se tím naše série "ťukání" krásně uzavře.
-
Zdroj obrázku: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Eft_punkte.jpg