INDIVIDUÁLNÍ ONLINE KURZ PROBUZENÍ SVĚTELNÉHO TĚLA

online kurz světelného těla

1. DÍL - BUDOVÁNÍ SILOVÉ ZÁKLADNY

Probuďte si své světelné tělo, KDYKOLI MÁTE ČAS (individuální online setkání po dohodě). 

První díl s názvem Budování silové základny obsahuje 6 cca hodinových setkáníK tomu dostanete 12 profesionálních audio nahrávek s meditacemi rozsáhlý manuál. Cena 1.dílu kurzu: 4200 Kč. 

Naučte se pracovat s energiemi světelného těla, abyste si zharmonizovali své emoční, mentální a fyzické zdraví, vztahy, abyste zrychlili svůj duchovní růst, získali sílu věnovat se svému poslání, odvahu, neutralitu a intuitivní vhledy k řešení doposud těžkých situací, a mnoho dalšího… 

Kurz Probuzení světelného těla má prožitkový charakter, takže vždycky začneme vedenou meditací, kterou prožijete každý tak, jak je to pro vás nejlepší, a pak si k ní něco povíme. Vedené meditace jsou dvojího typu – budeme střídat cvičení na práci s energií (aktivujete si své světelné tělo) a psychologické cesty (ke zpracování emocí a myšlenek, jež se budou uvolňovat díky zvýšenému proudění energie ve vás).

    Probuzení světelného těla přináší hlubokou transformaci. Po prvním díle můžete pokračovat dalšími díly, nebo si dát pauzu a další si koupit, jakmile na to budete připraveni. Je v pořádku studovat probuzení světelného těla i několik let. Ovšem ideální je kurz pak někdy dokončit, ať vám kompletně aktivované světelné tělo přináší co největší prospěch. 🙂 

    LightBody

    Základní kurz Probuzení světelného těla

    Tyto kurzy nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech. Proměňte se v zářivou hvězdu.