Jiné dimenze

Jiné dimenze. Zamyšlení Soni Siepakové na různá témata, jež souvisí s online kurzy Probuzení světelného těla

Probuzení světelného těla je prožitková cesta (tj. není příliš teoretická) k osvícení („rozsvítí se vám„, „rozzáříte se„) a vnitřní síle (stanete se neutrální, tj. svobodní, vůči energetickým, myšlenkovým a emočním vlivům jiných lidí, a svým světlem můžete zlepšovat jakékoli situace a vztahy). 

Kytice

Rozhovor Soni zvědavé se Soňou učitelkou 🙂

 Soni, jednou jsi říkala, že v tvých meditačních kurzech Probuzení světelného těla podnikáte různé cesty, třeba psychologické, a některé i do jiných dimenzí. Co to jsou ty jiné dimenze? 

Já vnímám jiné dimenze podobně jako jiné rádiové stanice. Vesmír je nekonečně rozmanitý. V meditaci můžeš podnikat objevné cesty do podvědomí, můžeš pracovat se svým tělem a představovat si třeba, že hovoříš se svou DNA, aby sis pomohla k lepšímu zdraví. Stejně tak můžeš pomocí představivosti navštívit duši nějakého člověka a v mysli si s ním promluvit o něčem, co třeba nemůžete probrat osobně. A velmi podobně se dá cestovat i do jiných dimenzí.

No, ale kde ty dimenze jsou? Jak víš, kam jít a jestli je to bezpečné?

V meditacích od Orina a DaBena, které nabízím, se do jiných dimenzí cestuje s jejich energetickou podporou a pod jejich vedením. Orin a DaBen vědí, na které frekvenci se nachází třeba velmi laskavý svět plynných bytostí. Vezmou nás tam tím, že nám v meditaci pomohou zvýšit vibrace, a seznámí nás s bytostmi, jež předtím vyjádřily souhlas, že s námi budou pracovat. Je to krásné a plné světla. Obvykle nás jedna z těch bytostí v té dimenzi takzvaně sponzoruje, energeticky nám pomůže nahlédnout do její reality, a na oplátku jí pak pošleme lásku, nebo jí pomůžeme s něčím, co ona sama potřebuje. 

A co jsi tam třeba viděla? V té jiné dimenzi?

Já toho zatím v těchto dimenzích mnoho nevidím, jsem schopna spíš energie vnímat pocitově. A občas se mi v mysli objeví nějaká myšlenka, která třeba může znamenat odpověď na otázku, kterou jsem některé z těch bytostí položila. Jinak si na těchto cestách spíš všechno představuji, jak navrhují pokyny vedené meditace, a cítím se velmi dobře. Po návratu jsem klidná, spokojená a soustředěná. 

Tak když tam nic nevidíš, proč se tam vydáváš? 

Někteří lidé jsou fascinováni objevováním vesmíru. Proto Orin a DaBen nabízejí i tyto cesty velmi jednoduchou a bezpečnou formou pod jejich vedením. Koho to nadchne, může prozkoumávat víc, zejména v pokročilých kurzech světelného těla. Mne to spíš táhne k práci s energii za účelem osobního růstu či sebe-léčení. Proto možná na těch cestách nic moc nevidím. Když si lidé probudí světelné tělo, pomůže jim to v jejich konkrétním poslání. 

No, jsem pořád zvědavá a chtěla bych vědět ještě víc. Těším se na naše další povídání. 🙂 Tak zatím ahoj!

LightBody

Probuzení světelného těla

CESTA K OSVÍCENÍ A VNITŘNÍ SÍLE
-
Základní (6-dílný) kurz Probuzení světelného těla (stejně jako pokročilé kurzy práce se světelným tělem, jejichž nabídku pro vás postupně rozšiřuji) nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech.
-
Kurz můžete studovat individuálně (online), nebo v malé skupince (osobně). Energie světelného těla můžete ochutnat i na meditačních večerech na různá témata (Láska duše, Tvoření peněz, apod.). Aktuální nabídku najdete v sekci AKCE na tomto webu.
-
S energiemi světelného těla pracuji rovněž při Terapii s příběhem a energií, o které se dozvíte víc v sekci TERAPIE.
-
Probuďte si své světelné tělo a proměňte se v zářivou hvězdu. 🙂