Výlet do chrámu mistrů

Výlet do chrámu mistrů. Zamyšlení Soni Siepakové na různá témata, jež souvisí s online kurzy Probuzení světelného těla

Probuzení světelného těla je prožitková cesta (tj. není příliš teoretická) k osvícení („rozsvítí se vám„, „rozzáříte se„) a vnitřní síle (stanete se neutrální, tj. svobodní, vůči energetickým, myšlenkovým a emočním vlivům jiných lidí, a svým světlem můžete zlepšovat jakékoli situace a vztahy). 

Dvě srdce

Rozhovor Soni zvědavé se Soňou učitelkou 🙂

Soni, v jednom z našich předchozích rozhovorů o tvých kurzech jsi zmínila, že se některých meditacích navštěvuje Chrám Mistrů. Co jsi tím myslela? 

Chrám Mistrů je taková vize místa, v němž se provádí různá setkání a techniky. Orin s DaBenem jej používají celkem často, v každé části kurzu alespoň jednou, obvykle na závěr. 

A jak takový Chrám vypadá? Je to něco s náboženstvím? 

S náboženstvím to nesouvisí. Já si jej jednoduše představuji jako nějaký řecký chrám se sloupy, je tam spousta světla a vzdušného prostoru… Každý si jej může v mysli zobrazit, jak je mu libo. Jde o to, že v Chrámu Mistrů bydlí světelné bytosti, takže je to místo, kde můžete nalézt krásné, vysoké energie, moudré rady, vhledy, vedení, léčení. Dá se tam rovněž setkat s vlastní duší, na úrovni duší tam můžete pracovat a hovořit s různými lidmi, se svým průvodcem

To mě zaujalo. Jak se mluví s lidmi na úrovni duší?

Nejprve si sama sebe představíš, že jsi obklopená svou duší, že jste splynuly. Ideální místo na tuto představu je právě Chrám Mistrů kvůli jeho krásné energii a podporujícím bytostem. Ovšem není nutné si všechno představovat tam.. Potom k sobě zavoláš duši osoby, s níž se chceš setkat. Může to být duše člověka, kterého ještě neznáš, třeba chceš najít životního partnera, nového obchodního partnera… Nebo se takto dají zlepšovat jakékoli vztahy, které už máš, například se šéfem, s rodiči… 

Proč mám volat duši toho člověka, a nemůžu si rovnou přitáhnout toho samotného člověka do života? 

Když pracuješ na úrovni duší, a přidáváš ke své představě hodně světla, je to jednak bezpečné, a taky se to pak zhmotní mnohem efektivněji a lépe, než když se pracuje rovnou s osobností toho druhého. Někteří lidé mohou být na úrovni osobnosti plní strachu ze změn. Když s nimi pracuješ se světlem, na úrovni duší, mohou se různé vztahy a situace uzdravit téměř zázračně. 

Takže všechny vztahy jdou zlepšit? 

Některé asi ne. Ale práce se světlem na úrovni duší, a třeba ještě navíc v tom Chrámu Mistrů, ti může dát sílu opustit tu nepříjemnou situaci, a odejít za něčím mnohem lepším. Poznáš včas, kdy už určitá skupina lidí nebo konkrétní osoba není dál schopna přijímat tvoje světlo, kdy už se vaše společná lekce završila a je čas jít dál. 

Ale já mám obvykle strach, že když odejdu, spíš na mně čeká něco horšího. 

To je normální. 🙂 Když však určitou situaci naplníš světlem, a necháš si s jejím vyřešením pomoct od andělů, od světelných bytostí, od své duše, prostě od někoho, kdo má víc lásky a nadhledu než ty, dopadne to výrazně líp, než ti napovídají obavy. O práci se strachem či jinými emocemi bychom si mohli popovídat třeba příště, chceš? 

Určitě. Chtěla bych občas nemít své černé vize. 🙂 Tak zatím ahoj!

LightBody

Probuzení světelného těla

CESTA K OSVÍCENÍ A VNITŘNÍ SÍLE
-
Základní (6-dílný) kurz Probuzení světelného těla (stejně jako pokročilé kurzy práce se světelným tělem, jejichž nabídku pro vás postupně rozšiřuji) nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech.
-
Kurz můžete studovat individuálně (online) v dobu, kdy se vám to hodí. Energie světelného těla můžete ochutnat i na meditačních večerech na různá témata. Aktuální nabídku najdete v sekci AKCE na tomto webu.
-
S energiemi světelného těla pracuji rovněž při Terapii s příběhem a energií, o které se dozvíte víc v sekci TERAPIE.
-
Probuďte si své světelné tělo a proměňte se v zářivou hvězdu. 🙂