Světelné tělo a emoce

Světelné tělo a emoce. Zamyšlení Soni Siepakové na různá témata, jež souvisí s online kurzy Probuzení světelného těla

Probuzení světelného těla je prožitková cesta (tj. není příliš teoretická) k osvícení („rozsvítí se vám„, „rozzáříte se„) a vnitřní síle (stanete se neutrální, tj. svobodní, vůči energetickým, myšlenkovým a emočním vlivům jiných lidí, a svým světlem můžete zlepšovat jakékoli situace a vztahy). 

Srdce v modré

Rozhovor Soni zvědavé se Soňou učitelkou 🙂

Soni, na konci našeho posledního setkání jsi říkala, že světelné tělo nás může zbavit strachu. Nebo něco takového, jestli jsem tě pochopila.

Strach je jedna z nízkých emocí, podobně jako smutek, zášť, úzkost, ale i třeba nuda a frustrace. Všechny tyto emoce by měly ve zdravém emočním těle proudit. To znamená, že ten pocit přijde, my jej prožijeme, a on přirozeně odplyne. Nemělo by se stávat, že se na někoho například hněváme mnoho hodin, dní až let. Taková situace naznačuje, že je někde v těle stagnace. 

A jak poznáš, kde ta stagnace je? 

Při probouzení světelného těla není až tak důležité vědět, kde v těle máme stagnaci, protože ono běžný člověk je celkem „ucpaný“, když to tak řeknu, na mnoha a mnoha úrovních. Emoční vibrační energetické tělo, takhle se emočnímu tělu říká v kurzu světelného těla, totiž připomíná takovou medúzu. Když je nám úzko, stahuje se blízko k tělu a často se zamotá do těla fyzického nebo mentálního. 

Jak zamotá?

Prostě mezi nimi vznikne vazba, která tam nemá, co dělat. Poznáš to třeba v případě, že si vzpomeneš na někoho, kdo ti ublížil, a možná se současně s tou myšlenkou vynoří i určitý pocit, či dokonce ztuhnutí nebo bolest někde v těle. To je příklad situace, kdy se emoční tělo zamotalo do těla fyzického i mentálního. 

No a jak se to rozmotává, když nevíš, kde přesně to je?

Kurz probuzení světelného těla začíná harmonizací našeho emočního, mentálního a fyzického těla tím, že v nich rozproudíš energii. A ten čím dál silnější, stoupající proud postupně odnáší všechny usazeniny, přináší nový život, přirozeně uvolňuje ta zamotaná místa. Chce to ovšem čas. Proto kurz Probuzení světelného těla trvá mnoho měsíců. Já sama jsem si jím prošla zhruba rok a půl. A dál mě to mění. 

Takže ty změny nikdy nekončí? 

Myslím, že cílem tohoto života je růst. Jsme zvědaví. Chceme objevovat, tvořit. Protože nám to třeba dělá radost. 

Ale já si nedovedu představit, že budu po tomhle kurzu za rok a půl úplně jiná.

A dokážeš si představit, že budeš klidnější a šťastnější? Že se ti v životě věci budou odehrávat snadněji? Že to bude všechno jakoby plynout? 

No, to už si představit umím. 🙂 Takže k tomu mi může pomoct světelné tělo? 

Ano. Přináší ovšem mnohem víc. Dneska jsme si povídali o emocích, příště ti třeba povím něco o vlivu na myšlenky, jo?

Jasně. Už teď jsem zvědavá. Tak zatím ahoj! 

LightBody

Probuzení světelného těla

CESTA K OSVÍCENÍ A VNITŘNÍ SÍLE
-
Základní (6-dílný) kurz Probuzení světelného těla (stejně jako pokročilé kurzy práce se světelným tělem, jejichž nabídku pro vás postupně rozšiřuji) nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech.
-
Kurz můžete studovat individuálně (online), nebo v malé skupince (osobně). Energie světelného těla můžete ochutnat i na meditačních večerech na různá témata (Láska duše, Tvoření peněz, apod.). Aktuální nabídku najdete v sekci AKCE na tomto webu.
-
S energiemi světelného těla pracuji rovněž při Terapii s příběhem a energií, o které se dozvíte víc v sekci TERAPIE.
-
Probuďte si své světelné tělo a proměňte se v zářivou hvězdu. 🙂