Od strachu k odvaze

Od strachu od odvaze. Zamyšlení Soni Siepakové na různá témata, jež souvisí s online kurzy Probuzení světelného těla

Probuzení světelného těla je prožitková cesta (tj. není příliš teoretická) k osvícení („rozsvítí se vám„, „rozzáříte se„) a vnitřní síle (stanete se neutrální, tj. svobodní, vůči energetickým, myšlenkovým a emočním vlivům jiných lidí, a svým světlem můžete zlepšovat jakékoli situace a vztahy). 

Červená hvězda

Rozhovor Soni zvědavé se Soňou učitelkou 🙂

Mně by dnes zajímalo, Soni, jak mi to změní život, když si probudím své světelné těloCo bude jiné?

No, přínosů je mnoho, protože světelné tělo je v podstatě jednou z cest k osvícení. A osvícení musí být určitě skvělý stav, když o něj usilují lidé po tisíce let. Jelikož jsme ovšem každý jiný, zmínila bych raději jen svou osobní zkušenost. Jak kurz Probuzení světelného těla změnil mě. Může být?

Samozřejmě. Povídej!

Zkusím začít časovým rámcem. Osobnímu rozvoji se intenzivně věnuji asi od roku 2010. V roce 2013 jsem v jednom business coachingu pro ženy dostala vizi, že chci mít vlastní školu duchovního růstu. Ale rok za rokem plynul, a já nedokázala nic založit ani vytvořit. Pořád jsem jen tloustla, fňukala, že mně nemá nikdo rád, trápily mne migrény ze sebekritiky a hněvu, že dělám všechno špatně, a častý mnohaměsíční kašel z neschopnosti říkat, co si myslím. Jako bych byla ve vězení strachu a nedokázala se z něj vymanit.

Ale když ses věnovala tomu osobnímu rozvoji, to ti nepomáhalo?

Určitě ano. Jelikož měli oba mí rodiče rakovinu, jsem přesvědčená, že kdybych na sobě tolik nepracovala, měla bych ji už dávno taky. Osobní a duchovní růst mi hlavně přinášel zklidnění, naději, sebe-poznávání, a rovněž postupné zlepšování mých problémů. Ale připadalo mi to pomalé a cítila jsem, že stagnuji, nebo se mi mnoho problémů pořád vracelo.

Tak ses rozhodla vyzkoušet to světelné tělo.

Kurz světelného těla na stránkách orindaben.com mi zpočátku připadal drahý, a měla jsem pocit, že už jsem v sebe-léčení sama dost dobrá, takže ho nepotřebuji. Ale v létě roku 2020 jsem už neodolala, protože mně to velmi přitahovalo. Krátce na to jsem se seznámila s mužem, který mi pomohl odstěhovat se z Ostravy na venkov, dál od vlivu mé rodiny a minulosti. A ačkoli už s tímto mužem nejsem, dodnes jsem mu za tento přesun vděčná. Naučila jsem se víc důvěřovat sama sobě, a podpoře vyšších sil.

Takže dnes už se cítíš svobodněji?

Rozhodně jsem odvážnější, i když ve srovnání s jinými lidmi bych odvahy mohla mít i výrazně víc. 🙂 Při těch majetkových transakcích a několikanásobném stěhování se ve mně vynořily obrovské existenciální strachy, které se mi podařilo zpracovat díky nástrojům světelného těla. Loni  (2021) jsem dokonce vyzkoušela kurz paraglidingu, a letos (2022) založila s kamarády kapelu Na Vteřinu. Ani náhodou nechci tvrdit, že se už vůbec nebojím. Zpívat (a taky mluvit) před lidmi mně ještě donedávna tak stresovalo, až se mi stáhlo hrdlo, a směšně mi přeskakoval hlas… A při lítání z větších kopců si ostatní užívali od prvního letu, zatímco já se ze svých nervů trochu uvolnila snad až při tom posledním. 🙂 Ale aspoň už s tím strachem dokážu pracovat, zatímco dřív by mne nejspíš sklátila migréna, abych si znemožnila dělat cokoli, co není absolutně bezpečné.

No, zmínila jsi, že ten strach zvládáš s nástroji světelného těla. Co to jsou za nástroje?

Ráda ti to vysvětlím třeba příště, co ty na to?

Jasně! Tak zatím ahoj!

Paragliding
Paragliding
LightBody

Probuzení světelného těla

CESTA K OSVÍCENÍ A VNITŘNÍ SÍLE
-
Základní (6-dílný) kurz Probuzení světelného těla (stejně jako pokročilé kurzy práce se světelným tělem, jejichž nabídku pro vás postupně rozšiřuji) nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech.
-
Kurz můžete studovat individuálně (online), nebo v malé skupince (osobně). Energie světelného těla můžete ochutnat i na meditačních večerech na různá témata (Láska duše, Tvoření peněz, apod.). Aktuální nabídku najdete v sekci AKCE na tomto webu.
-
S energiemi světelného těla pracuji rovněž při Terapii s příběhem a energií, o které se dozvíte víc v sekci TERAPIE.
-
Probuďte si své světelné tělo a proměňte se v zářivou hvězdu. 🙂