Je světelné tělo novinka?

Je světelné tělo novinka? Zamyšlení Soni Siepakové na různá témata, jež souvisí s online kurzy Probuzení světelného těla

Probuzení světelného těla je prožitková cesta (tj. není příliš teoretická) k osvícení („rozsvítí se vám„, „rozzáříte se„) a vnitřní síle (stanete se neutrální, tj. svobodní, vůči energetickým, myšlenkovým a emočním vlivům jiných lidí, a svým světlem můžete zlepšovat jakékoli situace a vztahy). 

Modré květiny

Rozhovor Soni zvědavé se Soňou učitelkou 🙂

Soni, minule jsi mi slíbila, že mi vysvětlíš to světelné tělo. Proč se tvé meditační kurzy věnují probuzení světelného těla. Já jsem zatím slyšela jen o čakrách, souvisí to s nimi nějak?

Na planetu Zemi údajně dopadá poslední dobou více světla, neboť naše galaxie na své oběžné dráze vstoupila do takzvaného fotonového pásu. Astronomové by to možná vysvětlili lépe. Nicméně toto vyšší množství světla nám přináší nové možnosti. Systém čaker nadále funguje, každá čakra je  mimo jiné napojena na nějakou žlázu z vnitřní sekrecí a ovlivňuje nám zdraví prostřednictvím hormonů. V podobných místech, jako se nacházejí čakry, ovšem na trošku vyšší vibrační úrovni, blíž naší duši, je nyní možné pracovat i s dalšími energetickými centry, které se nazývají světelné tělo.

Je to tedy nějaká novinka?

Úplně nové to není, možná minimálně křesťané o světelném těle, či Merkabě četli v biblickém příběhu o Eliášovi. Tento Eliáš prý nezemřel, ale proměnil se v ohnivý vůz, který vzal Bůh přímo do nebe. Ve skutečnosti si Eliáš probudil své světelné tělo, které bylo ovšem natolik zářivé, že jeho učedníkovi Elíšovi připadalo jako oheň. Mnoho dalších zmínek o tomto jevu najdeme i v mýtech jiných náboženství a kultur. 

Když je to tedy tak stará záležitost, proč už to dávno neznáme?

Domnívám se, že dřív to nebylo pro každého. Možná probuzení světelného těla vyžadovalo takovou dřinu, že ti, jimž se to povedlo, se doslova zapsali do historie. Třeba Eliáše dnes známe jako proroka.

Myslíš tím tedy, že dnes je světelné tělo pro každého?

Probuzení světelného těla je teď určitě jednodušší, než před pár sty či tisíci lety. Vlastně se to může podařit během několika měsíců v základním kurzu od Orina a DaBena, který nabízím. Ovšem stále to asi není záležitost úplně pro každého, neboť je to závazek ke každodenní práci na sobě. Musí vás to lákat, stejně jako když se rozhodnete pro nějakou profesi a snažíte se k ní získat potřebnou kvalifikaci. Ne každý se chce stát zdravotní sestrou nebo policistou. Takže probudit světelné tělo si dnes může asi každý, ale zřejmě této možnosti využijí jen ti, kdo už jsou nějakou dobu na cestě duchovního růstu. Pro ty bude nejzajímavější a nejpřínosnější.

Chápu. Ale přesto si to ještě stále tak nějak neumím dobře představit. Když si to světelné tělo probudíme, co se stane? Lidé si nás na ulici taky začnou plést s ohnivým vozem? Nebo jak se nám to projeví v životě?

To je na další povídání. Můžu ti o tom něco říct zas příště?

Určitě. Už se nemůžu dočkat. Tak zatím ahoj!

LightBody

Probuzení světelného těla

CESTA K OSVÍCENÍ A VNITŘNÍ SÍLE
-
Základní (6-dílný) kurz Probuzení světelného těla (stejně jako pokročilé kurzy práce se světelným tělem, jejichž nabídku pro vás postupně rozšiřuji) nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech.
-
Kurz můžete studovat individuálně (online) v dobu, kdy se vám to hodí. Energie světelného těla můžete ochutnat i na meditačních večerech na různá témata. Aktuální nabídku najdete v sekci AKCE na tomto webu.
-
S energiemi světelného těla pracuji rovněž při Terapii s příběhem a energií, o které se dozvíte víc v sekci TERAPIE.
-
Probuďte si své světelné tělo a proměňte se v zářivou hvězdu. 🙂