Jak se medituje online?

Jak se medituje online? Zamyšlení Soni Siepakové na různá témata, jež souvisí s online kurzy Probuzení světelného těla

Probuzení světelného těla je prožitková cesta (tj. není příliš teoretická) k osvícení („rozsvítí se vám„, „rozzáříte se„) a vnitřní síle (stanete se neutrální, tj. svobodní, vůči energetickým, myšlenkovým a emočním vlivům jiných lidí, a svým světlem můžete zlepšovat jakékoli situace a vztahy). 

Modrá hvězda

Rozhovor Soni zvědavé se Soňou učitelkou 🙂

Soni, ty vedeš online meditační kurzy. Můžeš nám o tom říct něco bližšího? Jak se dá meditovat přes internet?

No, moje kurzy jsou individuální, takže když si člověk doma zařídí ticho a pohodlí po dobu našeho online setkání, je to příjemný, a zklidňující zážitek.

Takže tvoje meditace zklidňují? Kupují si je spíš lidé, kteří jsou ve stresu?

Meditační kurzy od Orina a DaBena, které nabízím, jsou takovou směsicí cvičení na práci s energií a psychologických cest. Cvičení pomáhají rozproudit a zharmonizovat energii v našem emočním, mentálním a fyzickém těle, abychom byli soustředěnější, zdravější a spokojenější. Psychologické cesty obsahují příběhy, třeba k práci s pod-osobnostmi, přepisujeme v nich dětství, navštívíme Chrám mistrů nebo jiné dimenze. Všechny audionahrávky jsou doplněny nádhernou hudbou od Thaddeuse.

To zní zajímavě. To jsi vymyslela sama?

Ne, ne. Na autory těchto audio kurzů jsem narazila před pár lety a velmi mne to nadchlo. Nejprve jsem si u nich koupila Jak se stát spisovatelem, Láska duše, kurz pro rozvoj jasnovidění apod. V angličtině je najdete na stránce orindaben.com.
Nakonec jsem zkusila šestidílný kurz Probuzení světelného těla, který mne během roku a půl natolik změnil, že jsem se rozhodla jej přeložit do češtiny a se svolením autorů jej sdílím s lidmi, kteří neumí natolik anglicky, aby si zakoupili originál.

Říkala jsi probuzení světelného těla? Copak je to, to světelné tělo?

No, to je takový energetický systém v našem těle podobný čakrám. Ale o tom bychom si mohli povídat třeba příště, co ty na to?

Jasně, už se těším. Tak zatím ahoj! 🙂

LightBody

Probuzení světelného těla

CESTA K OSVÍCENÍ A VNITŘNÍ SÍLE
-
Základní (6-dílný) kurz Probuzení světelného těla (stejně jako pokročilé kurzy práce se světelným tělem, jejichž nabídku pro vás postupně rozšiřuji) nabízí jedinečnou cestu duchovního probuzení skrze postupné rozšiřování vědomí, založené na prožitcích a zkušenostech.
-
Kurz můžete studovat individuálně (online) v dobu, kdy se vám to hodí. Energie světelného těla můžete ochutnat i na meditačních večerech na různá témata. Aktuální nabídku najdete v sekci AKCE na tomto webu.
-
S energiemi světelného těla pracuji rovněž při Terapii s příběhem a energií, o které se dozvíte víc v sekci TERAPIE.
-
Probuďte si své světelné tělo a proměňte se v zářivou hvězdu. 🙂