Vysvětlení k této terapii

Vysvětlení reiki terapie s léčivým příběhem Soni Siepakové.

Jak pracuji s energií? Jak a kdy vykládám karty? Jakou formu může mít tato terapie? Jaké změny můžete očekávat v životě? A jak často by se měla (pokud vůbec) tato terapie opakovat? 🙂 

Jak pracuji s energií?

Pracuji s reiki (to je asi nejběžnější název pro léčivou energii) na základě zasvěcení z několika škol (viz kvalifikace v sekci KONTAKT). 

Má praxe se rovněž opírá o etikoterapii Jana Cindlera, kterou jsem se od něj, jako jeho žačka, naučila v roce 2017. (Metoda Jana Cindlera využívá energii, mimo jiné, k harmonizaci mužských a ženských aspektů, osvobození od strachu a rodové zátěže. Pro zlepšení zdraví se rovněž čistí energetické dráhy a posilují orgány). 

Při kombinování léčivé energie s příběhem čerpám rovněž inspiraci z Plejádské světelné terapie od Amorah Quan Yin, od Orina a Da Bena (Sanaya Roman a Duane Packer), a od mnoha dalších (Jasmuheen, Kryon, Thovt…)

Jak se lidé cítí během této terapie?

Pokud jste zvyklí meditovat nebo se věnujete osobnímu rozvoji, budete asi zpočátku příjemně zklidnění, a po zhruba 10 minutách se možná ponoříte do hlubšího uvolnění (vlny alfa a níže), v kterých zůstanete do konce setkání. 

Pokud se s léčivou energií setkáváte poprvé, nebo jste unavení, oslabení či nemocní, zřejmě pocítíte na začátku silné teplo, jak se váš organismus bude přizpůsobovat blahodárným vyšším vibracím. Mým klientům bývá toto teplo příjemné. Pomáhá uvolnění a úlevě od bolesti (fyzické i psychické).

Prvních patnáct minut rovněž počítejte, že – zejména pokud mne ještě neznáte – budete asi obezřetní, což může snižovat prožívání terapie. Jakmile však uvidíte, že vám jen povídám krásné, laskavé obrazy za doprovodu tiché meditační hudby, mám zavřené oči, abych vás lépe vnímala, a nic zvláštního se neděje, otevřete se terapeutickému působení více a stane se pro vás reálnější, hmatatelnější.

Výklad tarotových karet

Karty vykládám klientům až poté, co je terapie zharmonizovala a vyladila na zcela nové, vzrušující potenciály lepšího života. Terapie vám rovněž pomůže naladit se na hlas vlastní intuice, takže si budete schopni mnohé otázky zodpovědět i sami. Budete se cítit vyrovnaně, klidně a rozhodování bude snadné

Karetních balíčků mám mnoho, od tarotových, přes andělské, po meditační… Intuitivně pro vás vyberu tu správnou sadu (nebo vám dám na výběr, dle situace), a jakmile společně sestavíme přesnou otázku, požádáme karty o odpověď.

Tázat se můžete na další vývoj oblasti, která vás za mnou přivedla, na vztahy, finanční hojnost… Ale všechno s ohledem na váš osobní rozvoj a povzbuzení. Jsem pevně přesvědčena, že to, jak prožíváme vnější svět, je odrazem našeho vnitřního nastavení. Takže karty nám ukáží to, co aktuálně vyzařujete (a přitahujete). Kdykoli změníte sami sebe, budete si přitahovat jiné okolnosti. 

Vysvětlení reiki terapie Soni Siepakové

Terapie formou VIDEA

Reiki terapii s léčivým příběhem poskytuji buď jako 30-minutové video (za 440 Kč) zaslané na email, nebo 60-minutový online videohovor (880 Kč). 

VÝHODY VIDEA: Do tří dnů od zaplacení obdržíte své video, které si pak můžete nekonečně dlouho pouštět stále dokola. Při tvorbě videa beru v potaz tento aspekt, a léčivý příběh na něm bývá obecnější, aby vám byl užitečný i později, při změně okolností. Respektuji ovšem zadání, které mi napíšete do objednávkového formuláře. Čím budete konkrétněji mi napíšete své potřeby a preference, tím lépe. Avšak s tvorbou obsahu mi pomáhají andělé, takže léčivé to bude vždy. 🙂 

NEVÝHODY VIDEA: 30-minutové video je soubor s obrovskou velikostí, a posílání (nahrávání na mé online úložiště) je časově náročné. (Pro vás bude stažení asi mnohem rychlejší, ale závisí na poskytovateli vašeho připojení.) Aby bylo video menší, má nižší kvalitu obrazu i zvuku, jež připomíná video-hovor přes Whatsapp či Skype. Nečekejte prosím televizní show. 🙂 Video je určeno pro vaši osobní potřebu, slouží terapeutickým účelům a počítá se s tím, že u něj možná budete ležet se zavřenýma očima. Já budu mít na videu možná také oči často zavřené. Ač se snažím co nejvíce koukat do kamery, často se zapomenu, neboť vize, z nichž skládám váš léčivý příběh, lépe vnímám, když se plně soustředím do nitra. 

Terapie jako ONLINE SETKÁNÍ

Reiki terapii s léčivým příběhem poskytuji buď jako 30-minutové video (za 440 Kč) zaslané na email, nebo 60-minutový online videohovor (880 Kč). 

VÝHODY (ONLINE) SETKÁNÍ: Zatímco při videu jste pasivnějším příjemcem toho, co jsem pro vás připravila, u online setkání jste aktivním spolu-tvůrcem. Můžete mne kdykoli přerušit, sdělovat mi své prožitky a náměty. Já na ně budu rychle reagovat tak, ať je vám terapie stále co nejpříjemnější a nejprospěšnější. Také při výkladu karet se můžete zeptat na cokoli, nebo své dotazy měnit, zatímco u videa vytahuji na závěr obvykle jen jednu či dvě karty pro povzbuzení. 

NEVÝHODY (ONLINE) SETKÁNÍ: Potřebujeme se domluvit na způsobu setkání (Skype, Messenger, Hangouts, GoogleDuo, Whatsapp), a na termínu. 🙂 Veškerý volný čas, kdy jsem vám k dispozici, uvidíte před objednávkou v online kalendáři. (Kalendář se vám zobrazí po kliknutí na oranžové tlačítko OBJEDNAT SETKÁNÍ.) Jelikož je vaše objednávka závazná až po zaplacení, doporučuji vám navrhnout mi dva termíny, které se vám hodí. Ten druhý využijeme v případě, že by vás předběhl jiný klient, nebo kdybych ve vámi zvolenou dobu nemohla z jiných příčin, které jsem nestihla včas zohlednit v kalendáři. 

A na závěr je nutné zdůraznit, že online setkání formou video-hovoru vyžaduje RYCHLOST INTERNETU minimálně 1.5 Mbit/s pro nahrávání i stahování. Audio-komunikaci zvládneme při rychlosti 0.5 Mbit/s pro nahrávání a stahování. Ideálně stabilního signálu docílíte připojením přes kabel a použitím výkonného zařízení (laptop, novější telefon). Pro pohodlí během terapie zkuste použít sluchátka s mikrofonem. Umožní vám to opřít se v křesle, nebo si lehnout. 🙂 Máte-li výhodné volání, můžete mi samozřejmě také zatelefonovat

Jaké změny můžete očekávat v životě?

Každý z nás je jiný, má jiná očekávání, jiné vnímání, jiné problémy, jinak zatížený imunitní systém, jiné vztahy, jinou míru stresu a jinou rychlost regenerace…

Popíšu zde několik pár případů, které jsem zažila. Začnu fyzickými obtížemi

Několik klientů s ekzémem, záněty, akutními bolestmi (třeba v oblasti páteře), nebo s alergickou reakcí (typu pálení a otok) pocítilo ústup obtíží ihned plus viditelnou úlevu během následujících 14 dnů. Některé potíže vymizely po druhém či třetím setkání úplně, zpravidla je doprovázela i změna v chování (měli více odvahy učinit změny, dokázali se sami sebe lépe zastat a projevit své potřeby).

Druhým typem klientů jsou lidé s problémy psychického rázu. Někteří se soudili, jiní se těžko odpoutávali od bývalého partnera, nebo pociťovali dlouhodobou nespokojenost a frustraci v mezilidských vztazích, třeba při bydlení s tchyní, nebo kvůli prostředí na pracovišti. Mohou se cítit jako v pasti, tj. nelze změnit jejich životní okolnosti. Dále sem noční můry, úzkosti a deprese. Zde bývá pozitivní změna rychlá a znatelná, neboť léčivá energie přináší klid a vyrovnanost.

Jak často by se tato terapie měla opakovat?

Počet setkání či videí s reiki terapií závisí na typu vašeho problému a na tom, zda jste skutečně připraveni na změnu, nebo jen hledáte krátkodobou úlevu. 

Podle Kryona a Jana Cindlera se v našem fyzickém, emočním a psychickém těle mísí “vzpomínky” (karma, akáša, geny) od našich rodičů a předků (některé záležitosti, traumata a tendence se dědí až 15 generací), se “vzpomínkami” naší duše na minulé životy. Můžeme mít různé strachy, různě reagovat na stres, cítit se zablokovaní, když máme vyjádřit své potřeby (a trpět v oblasti krku)… 

V případě fyzických potíží je nutno dále respektovat, že tělo má pomalejší tempo provádění změn. I když při terapii přeprogramujeme jeho nastavení (DNA), může chvíli trvat, než vytvoří dostatečné množství buněk s novým programem, abyste změnu zpozorovali. Uvidíte ji zhruba po 3-6 týdnech. Mezitím u vás pravděpodobně dojde i pozitivním změnám v mezilidských vztazích či v pracovní a tvůrčí oblasti, které ani nebudete přičítat vlivu této terapie. 

Tato terapie vás zklidní a napojí na vaše vyšší já (na vaši duši, intuici). Ta vás pak bezpečně povede dál. Získáte silnější sebe-důvěru. S každým dalším opakováním této terapie se účinky prohloubí, budete čím dál svobodnější, zdravější, energičtější, radostnější, vyrovnanější. Prostě více sami sebou. 🙂