Nekonečné léto

Nekonečné léto. Píseň z Pozitivního zpěvníku Soni Siepakové.

Pozitivní zpěvník obsahuje veselé, léčivé písničky pro dospělé i dětičky, obvykle ve dvojí verzi – česky a anglicky. Zpívání jednoduchých, pozitivních písní vám nejen rychle zvedne náladu, ale pomůže vám i hravým způsobem – za využití vašeho dechu, hlasu, soustředění (plus záměru z textu písně) – znovu nalézt vnitřní klid, zdraví a harmonii na všech úrovních. Pozitivní zpěvník obsahuje i noty a akordy (vhodné pro začátečníky).

1. Můj milý teď dříví seká, ať je nám v zimě teplo. Zastavil se, objal mne. srdce mi blahem vzlétlo. Můj milý teď mezi záhonky travičku kosí. Ať tam všichni měkce pobíhat můžeme bosí.

2. Můj milý teď ze žebříku v zahradě na mne mává. Ach, můj Bože. Jak je krásný! Jak já ho mám ráda. Můj milý teď třešně z vršků stromů pilně sbírá. Se smíchem jich pár mi hází, píská si a zpívá.

3. Děkuji, že miláček můj rád je doma s námi. Že jsme šťastní, v harmonii. Milenci, kamarádi. Děkuji za muže mého ošlehaného větrem. Život s ním je pro mne krásným nekonečným létem.

R: Oči mám jen pro miláčka. Jak svalnaté má paže! Teď kope studnu. Z hloubky ven lopatou hlínu háže. Můj milý kutil zdatný je. Dům sad jsou jeho vášeň. Z lásky ke mně snáší denně modré z nebe na zem. 

Nekonečné léto, Pozitivní zpěvník

Co mne inspirovalo k napsání této písně?

Tato písnička je určena pro dospělé, kteří milují přírodu. Je velmi romantická. Inspirovaly mne knihy Vladimíra Megreho o sibiřské avatarce, krásné a moudré Anastázii, která vybízí k návratu k životu na rodových statcích. 


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *