Co je to práce s energií?

Co je to práce s energií? Díl 1 ze Soví školy věčného mládí od Soni Siepakové.
Tyto krátké, tajemné příběhy o odvážné dívce Emilce a jejím moudrém rádci, drakovi Alfrédovi, přináší inspiraci, jak můžeme svými tvořivými sny a soustředěným záměrem i my napomáhat k obnově životního prostředí a zlepšení společensko-politické situace.

TATO STRÁNKA JE PRÁVĚ V PŘÍPRAVĚ

KOUKNĚTE SEM PROSÍM ZA PÁR DNÍ 🙂 

Emilka spěchala cestičkou přes louky, kopcovitou krajinou. Sluníčko pěkně peklo, zanedlouho dopila poslední doušek vody z lahve, kterou si nesla v batůžku. Už aby tu někde byla nějaká voda. Výhled do okolí byl velmi poutavý, v travnatých pláních kolem cestičky byly rozeseté květiny nejrůznějších barev, které občas tvořily celé koberce růžové, bílé, fialové…  

A v dáli se tyčily husté lesy, které svou tmavě zelenou lemovaly obzor. Jeden z těchto lesů byl cílem Emilky. Běžela tam předat důležité poselství o nebezpečí, které se blížilo pro tuto oblast. V její vesnici už lidé cítili pomalý příchod cizích, neznámých podivných lidí či bytostí s ne příliš zřejmými, a poněkud podezřelými úmysly. Jako by to byli nějací výzkumníci či osoby, kterým příliš nezáleží, co škody tu nadělají, neboť se sem pravděpodobně už nikdy nevrátí.