Procházka s nápadníkem

Toto je ukázka z patnácté kapitoly (Procházka s nápadníkem) druhého dílu (Školačtyřdílného románu Milovaná Sluncem od Soni Siepakové.

Spirituální román Soni Siepakové, Milovaná Sluncem, odráží vnitřní proměnu dívky. Ta díky spirituálním technikám, které se naučí v mysterijní škole, najde sílu stát se moudrou a mocnou faraonkou. Nechejte se inspirovat…

UKÁZKA z KAPITOLY

Chůva dala u snídaně Meritaton najevo, že má dnes pro ni zvláštní návrh.

Copak to asi bude? Divila se v duchu Meritaton a čekala, co z chůvy vypadne.

Jedla pomalu, v místnosti bylo ticho. Dojedla, uklidila nádobí na tác. Chůva stále nic neříkala.

Dnes nejdu do školy. Je sobota. Tak co jsi mi chtěla navrhnout? Nějaký program na dnešní den?

Přesně tak má milá. Zanedlouho si tě tu vyzvedne chlapec, s kterým si tvá matka přeje, aby ses šla oficiálně projít.

Prosím? Nechápala Meritaton.

Co to znamená oficiálně se projít? Snad se nemusím soukat do slavnostních šatů?

V žádném případě. Běž si, v čem chceš, pakliže nemáš v plánu být obzvlášť atraktivní.

Kapitola 15 románu Milovaná Sluncem: Škola

Proč mám být atraktivní? Meritaton začala být nervózní.

Jedná se o tvého potenciálního ženicha. Půjdete se spolu projít po zahradě nebo přilehlém okolí, a já a stráže půjdeme buď o něco dál za vámi, nebo vás někde počkáme, pokud byste se usadili k hovoru.

Ty si ze mě děláš legraci?

Má nejdražší, plním přání tvé matky. V rodině máte momentálně vážný nedostatek potomků mužského rodu. Tak ti máma pomalu začíná vybírat nápadníky z bohatých a vážených rodin.

Meritaton padla zpátky do křesla, jako by z ní někdo vypustil duši.

Nechci na tu procházku. Zašeptala zoufale.

2020 © Soňa Siepaková

Milovaná Sluncem, Škola

4-dílný román Milovaná Sluncem

První díl (Zahrada) stráví hlavní hrdinka, faraonova dcera Meritaton, převážně v rozsáhlé zahradě za palácem. Postaví si šamanský kruh, zkusí přivolat déšť, mluvit se Zemí, otec ji vezme do pyramidy... V druhém dílu (Škola) navštěvuje hlavní hrdinka, faraonova dcera Meritaton, spirituální, mysterijní školu, kde se žáci učí techniky osobního a duchovního rozvoje, aby s grácií zvládli závěrečnou zkoušku odvahy. V třetím díle (Vláda) bude muset začít vládnout, a čtvrtý díl (Světlo) je zatím tajemstvím. 🙂
Román je zasazen do doby za vlády faraona Achnatona v Egyptě, asi 1500 př.n.l. Zábavnou, lehce čtivou formou vás seznámí se základními i pokročilejšími technikami osobního rozvoje a duchovního růstu. Společně s Meritaton se naučíte zůstávat v rovnováze, aby mohla láska zvítězit nad strachem a uzdravila vám vztahy.
V každém díle románu najdete i pár písniček, které vám zlepší náladu a pomohou se uzdravit z jakéhokoli trápení. Tyto písně jsou rovněž součástí zpěvníku / alba Písně víly. Román je k dispozici v češtině nebo angličtině jako e-kniha a audio-kniha.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *