Něžně já vás volám

Něžně já vás volám z   od Soni Siepakové.

Album / zpěvník Písně víly obsahuje veselé, léčivé písničky pro dospělé i dětičky, obvykle ve dvojí verzi – česky a anglicky. Zpívání jednoduchých, pozitivních písní vám nejen rychle zvedne náladu, ale pomůže vám i hravým způsobem – za využití vašeho dechu, hlasu, soustředění (plus záměru z textu písně) – znovu nalézt vnitřní klid, zdraví a harmonii na všech úrovních. 

UKÁZKA: NĚŽNĚ JÁ VÁS VOLÁM

Něžně já vás volám, pojďte své sny se mnou příst. Příležitostí je hora, jak můžeme šťastní být.

Něžně já vás volám, buďte světlem zářivým. Vaše duše je moudrá, co dělat, vždycky ví.

Něžně já vás volám, pusťte lásku k sobě blíž. Tvořivostí přitáhnete život, jaký chcete mít.

Pojďme spolu zkoumat nekonečné moře snů. Ať vaše loďka pluje na vlnách radostných dnů.

2020 © Soňa Siepaková

Něžně já vás volám, Pozitivní zpěvník
Písně víly

Písně víly - Album a zpěvník

SBÍRKA LÉČIVÝCH, VESELÝCH A ROMANTICKÝCH PÍSNÍ
V albu / zpěvníku Písně víly od Soni Siepakové najdete 22 písniček s pozitivními texty, které jsou vhodné pro dospělé i dětičky. Zpívání jednoduchých, pozitivních písní vám nejen rychle zvedne náladu, ale pomůže vám i hravým způsobem - za využití vašeho dechu, hlasu, soustředění (plus záměru z textu písně) - znovu nalézt vnitřní klid, zdraví a harmonii na všech úrovních.
Nejen zpěv, ale i pouhé čtení či poslech Písní víly vám pomůže: - uzdravit se (fyzicky, či psychicky, například po nějaké ztrátě) - zhmotnit láskyplný vztah, splnit přání... - Některé písně vám naopak usnadní odpoutání, abyste se otevřeli něčemu novému, lepšímu...
Písně přenášejí léčivou energii, jež vás podpoří vždy, když si je budete zpívat, poslouchat nebo číst.
Některé písně jsou delší, výpravné jako pohádky, jiné zas kratičké a vhodné pro skupinové zpívání. Třeba ve stylu opakovaných manter a zpívaných afirmací. V notách jsou vyznačeny i nižší tóny v místech, která by mohla být náročnější pro necvičený hlas. Původní a sníženou melodii lze pak zpívat i dvojhlasně, samozřejmě. Vaší hravosti a kreativitě se meze nekladou.
Zpěvník Písně víly má formu e-knihy s básněmi a ilustracemi. Dovnitř je vložen odkaz ke stažení a vytištění pdf zpěvníku s notami, textem ke zpěvu a akordy pro doprovod. Pokud si zakoupíte Písně víly jako audio-knihu s nahrávkami, stáhnete si celé album rovněž pomocí odkazu uvnitř e-knihy.
Kéž vám tyto písničky přinesou co nejvíce radosti, ať se otevřete hojnosti lásky a své vnitřní moudrosti.
Využijme lásku, radost, umění, ať jsme šťastní, spokojení. 🙂
Českou verzi si můžete zakoupit v eshopu na této stránce. V angličtině najdete Písně víly na Amazonu: https://www.amazon.com/author/sonasiepakova


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *