Srdce - Světelný okruh

Srdce. Uzdravte se sami 4. Tipy Soni Siepakové, jak se uzdravit, uvolnit se, či soustředit, pomocí jednoduchého vedení léčivé energie vlastním tělem. 

Chcete-li si tuto techniku vyzkoušet (třeba napoprvé) s podporou vnímavé a zkušené terapeutky Soni Siepakové, abyste proud energie plně procítili a pak si důvěřovali, že to děláte správně, nebo abyste v bezpečném prostředí mohli sdílet, co u toho prožíváte, a byli klidní, že je všechno v pořádku, zvažte objednávku reiki terapie s léčivým příběhem.

BUĎ SVÝM VLASTNÍM MISTREM

Obě světelné školy, s nimiž jsem důvěrněji obeznámená, tj. Plejáďané (Plejádská světelná terapie) nebo Orina a Da Bena (Sanaya Roman a Duane Packer) doporučují pracovat s vlastní duší, se svým vyšším já, božským já, či dokonce kristovským já. To poslední bude asi nejosvícenější, ale božské zní taky dobře, ne? 🙂 Název zvolte podle vlastního pocitu. 

Srdce, Tipy k sebeléčení

ZDROJ VŠEHO, CO POTŘEBUJEME

S božským já pracuje i Jasmuheen, je pro ni zdrojem vesmírné prány. Vesmírná prána z božského já je spolehlivější než pozemské zdroje prány typu slunce nebo prána z přírody a blízkosti vodních toků. Slunce sem tam nesvítí, a příroda může být nečištěná, tak ať nemáte hlad. 🙂

AKTIVACE 24. PÁRU CHROMOZOMŮ V DNA 

Toto je už možná něco malinko jiného (možná ne), nicméně naše DNA (v jádru každé buňky) je podle Kryona sídlem našich Akašických záznamů. DNA, pokud jsem vše správně pochopila, tvoří elektromagnetické pole, v němž jsou uložena data, synchronizovaná s mřížkou kolem planety, a dalšími databázemi (vesmír zálohuje mnoho-násobně a mnoha-úrovňově jako každý chytrý informatik). Lidská DNA obsahuje 23 párů chromozomů (opice mají 24 chromozomů) a ten poslední pár, který se doposud zdál vědcům nějaký divný, je podle Kryona v podstatě branou do naší multi-dimenzionality. Při plné aktivaci, o které mluví Kryon ve svých knihách a pořadech (viz kryon.com nebo české překlady), se stáváme multidimenzionální bytostí. A jelikož naše duše je multi-dimenzionální, připadá mi to velmi podobné tomu, co popisují jiní (výše zmínění) autoři ezoteričtěji jako splynutí s vlastní duší. Takže ať už se ta integrace našeho vyššího aspektu (duše, božského či vyššího já) s naší běžnou osobností popisuje jakkoli, mělo by to být pro nás ve výsledku neskutečně výhodné, staneme se jakýmsi harmonickým super-člověkem.

JAK SI PŘEDSTAVIT DUŠI?

Nyní přejděme k praktické části. Svou duši si můžete představit libovolně: 

1. Laskavé, světelné pole před sebou, jež se k vám blíží a pak s vámi splyne (můžete si také sednout vedle sebe na lavičku, v přítomnosti svého vyššího já se vám zvyšují vibrace až na jeho úroveň, a pak přirozeně splynete)

2. Obří míč světla nad hlavou, který si na sebe navléknete shora přes hlavu jako ponožku tak, abyste skončili uprostřed míče (máte v něm i chodidla i hlavu, rozpažíte v něm ruce pohodlně jako na kresbě Vitruviánského muže od Leonarda da Vinciho)

3. Velký táborák z chladivě modrého plamene, do něhož se můžete celí schovat, který prostoupí, prozáří všechny vaše buňky a tím vám zvýší vibrace, abyste byli jedním.

4. Nebo… třeba šíleně vysokou, laskavou bytost jako se to stalo mě při jedné regresní terapii – podvědomí mi mé vyšší já ukázalo jako dlouhána s hlavou v oblacích. 🙂 

SVĚTELNÝ OKRUH ČI SVĚTELNÉ POLE

Jste-li splynutí s duší, otevírá se vám nekonečně mnoho možností. 🙂 Jestli si chcete některé z nich – upravené na míru vašim aktuálním potřebám – prožít za mé energetické podpory, ráda vás jimi provedu v rámci světelné terapie, kterou nabízím na těchto stránkách. 

V rámci tématu této série se omezím jen na světelný okruh, který lze ovšem v této části vnímat i jako světelné pole. Duše nás totiž prostoupí úplně celé, na všech úrovních.  

SRDCE JAKO VESMÍRNÁ BRÁNA

Pokud zůstanu u okruhu, začneme tím, že se soustředíme na své srdce. To bude pro nás styčný bod, skrze nějž jsme napojeni na energii své duše. Jasmuheen nazývá srdce dveřmi do vesmíru, do naší multidimenzionality, a skrze srdce čerpá pránu k výživě celého svého fyzického, emočního, mentálního i spirituálního těla. 

MODEM NAPOJENÝ NA INFORMAČNÍ POLE A NA CENTRÁLNÍ POČÍTAČ JMÉNEM BŮH

Institut HeartMath, který zkoumá cokoli spojeného se srdcem (a produkuje mimo jiné fascinující programy a přístroje pro hyperaktivní děti, či válečné veterány a požárníky, kteří viděli nejhorší hrůzy), zjistil, že v srdci je také mozek, nadřazený tomu v hlavě. 

Při jedné studii (viz videa a newsletter institutu HeartMath, nebo cokoli od Gregga Bradena, který s nimi dlouho spolupracoval) lidé, kterým byly ukazovány náhodné obrázky obličejů lidí s různými emocemi (vztek, lítost apod.), začali pociťovat tutéž emoci, nebo jejich tělo vykazovalo stres z ní, už pár sekund dříve, než jim počítač znázornil náhodně vygenerovaný obrázek. 

Ani sami vědci netušili, který obrázek jim počítač zvolí, tak jak to mohl vědět ten zkoumaný člověk? V HeartMath došli k závěru, že srdce je napojené na informační pole kolem nás. Jako modem propojený s vesmírným internetem. Ze stejného informačního pole třeba čerpají svou navigaci ptáci, když letí na jih… Jasmuheen rovněž používá přirovnání počítač (já) a centrální počítač (Bůh).

NASTARTUJTE SVOU RAKETU

A já dodávám, že když je naše srdce taková pecka už za normálních okolností, jaká raketa (či ufo) to pak tedy musí být při splynutí s naší vysoko-vibrační, multidimenzionální duší? Pojďme si tedy vyzkoušet světelný okruh podobný tomu s Tan Tienem (první díl tohoto seriálu) nebo se sluncem nad hlavou (třetí díl).

Prostě vám ze srdce, napojeného na vaši duši, a tím i na celý vesmír, začne vytékat proud láskyplného světla. Může téct dolů, po centrálním meridiánu, ke kostrči, a pak po páteři, přes hlavu zpět k srdci. Nebo ze srdce (v zadní části) začne rovnou stoupat vzhůru do hlavy, a pak dolů vepředu, a zpět k lopatkám. 

JAK DLOUHO TRVÁ SPLYNUTÍ?

Splynutí s duší vám zpočátku asi vydrží pár minut či pár hodin, trvalé to pro začátečníky nebývá. Prodlužování doby splynutí vyžaduje, abyste tu duši pravidelně k sobě volali (klidně i vícekrát denně) a současně si co nejvíce zvyšovali vlastní vibrace (úprava životního stylu), aby se postupně setřel vibrační rozdíl mezi vámi. Stav trvalého splynutí s duší se nazývá “osvícení”. 🙂 Věřím, že je možné ho nyní, po roce 2012, dosáhnout pro některé z nás už v tomto vtělení, ráda vám v tom pomohu, jak jen to je v mých schopnostech. 🙂