Slunce - Světelný okruh

Slunce. Uzdravte se sami 3. Tipy Soni Siepakové, jak se uzdravit, uvolnit se, či soustředit, pomocí jednoduchého vedení léčivé energie vlastním tělem. 

Chcete-li si tuto techniku vyzkoušet (třeba napoprvé) s podporou vnímavé a zkušené terapeutky Soni Siepakové, abyste proud energie plně procítili a pak si důvěřovali, že to děláte správně, nebo abyste v bezpečném prostředí mohli sdílet, co u toho prožíváte, a byli klidní, že je všechno v pořádku, zvažte objednávku reiki terapie s léčivým příběhem.

SLUNĚNÍ BEZ OHLEDU NA POČASÍ?

Ovšem sluníčko, které použijeme v této technice, bude cca 30-50 cm nad hlavou. Co přesně je zač? Vysvětlení je mnoho. Zaprvé to může být vaše osmá čakra, která se nachází na hranici naší aury s vnějším světem.

Slunce, Tipy k sebeléčení

HRANIČNÍ PŘECHOD

Tuto čakru používá také Ernesto Ortiz jako styčný bod mezi vyššími dimenzemi a našim “já”. Podle jeho knihy The Akashic Records ~ Sacred Wisdom for Transformation scházejí dolů k této čakře vyšší světelní mistři, kteří pak pomáhají zájemci číst jeho akašické záznamy, nebo si s ním povídají. To jest  nelezou člověku bez vyzvání do aury, což obecně není žádoucí ani v našich vztazích s partnery, rodiči atd. 🙂 Lepší formou zefektivnění komunikace, která může být slovy hůře uchopitelná, je pouhé překrývání (viz Amorah Quan Yin) nebo splývání (viz Sanaya Roman) energetických polí. O tom více napíšu třeba někdy příště.

PROSTĚ LASKAVÉ SLUNCE NAD HLAVOU…

Verzi, kterou využívám já (na základě postupů z Plejádské světelné terapie od Amorah Quan Yin, nebo z nahrávek a knih od Sanaya Roman / Orin a Duane Packer / Da Ben), je pouhá vizualizace sluníčka nad hlavou… Důležitější pro mne je spíš to, co tomuto symbolu přiřadím. Takže: tento symbol představuje zdroj vysoko-vibračního, léčivého světla, které je laskavé, inteligentní, s láskou poslané přímo od Boha/Bohyně.

RYCHLÁ SVĚTELNÁ SPRCHA

Se sluníčkem nad hlavou se dají provést dvě základní techniky (alternativ je opět nespočet). První prostou představou může být světelná sprcha, která nás čistí, léčí, harmonizuje a třeba vyživuje pránou. Můžeme se sprchovat po vnějšku těla, po celé auře, nebo přidat i všechny buňky, orgány – dle vaší fantaize. Jasmuheen doporučuje si tuto sprchu dopřávat společně s běžnou sprchou každý den. Jednoduše si představujte, že společně s vodou na vás stříká i léčivé světlo. Nemusí být v tomto případě zrovna nad vaší hlavou, máte-li sprchu ve formě hadice. 🙂

SÍLA OPAKOVÁNÍ 

Opět připomínám, že zavedeme-li si jakékoli sebe-léčebné techniky jako zvyky do určitých již zautomatizovaných každodenních činností, budujeme si bez námahy základy neprůstřelného zdraví a dlouhověkosti. 🙂 Podle mnoha psychologů (třeba ze stránky ted.com) nebo expertů na hubnutí (Susan Peirce Thompson, Ph.D.) je automatizace klíčem ke zvýšení naší efektivity v čemkoli (včetně průmyslové výroby). Zkuste porovnat, kolik energie vás stojí čištění zubů, oproti vypracování domácího úkolu. Kolikrát jste i zapomněli, zda jste už ráno čurali, pokud u toho myslíte, co připravit na svačinu pro děti? 

BANÁNOVÝ DŽUS VE VÝTAHU

Druhou, časově o něco náročnější variantou s hlubším účinkem (dle Plejádské světelné terapie od Amorah Quan Yin), je světelný okruh ze sluníčka nad hlavou, do korunky hlavy. Světelný proud (třeba vám pomůže přirovnání k prohřátému, prosvětlenému banánovému džusu či jinému nápoji žluté barvy) pak stéká po zadní části hlavy ke krku, po páteři dolů ke kostrči. Tam, POZOR na rozdíl od prvního dílu a druhého dílu této série, zvedáme světelný proud po vnitřní straně páteře. Můžete ho vést i prostředkem těla (ale trošku blíž páteři) vzhůru, jako by výtahem, až ke krku a pak přes hlavu zpátky do sluníčka. Ve výše zmíněné knize (1. díl) se dozvíte spoustu dalších prvků, o něž je možné tuto techniku obohatit. 

AKTIVACE TŘÍ SRDEČNÍCH CENTER

Sluníčko nad hlavou najdete jako zdroj vysoko-vibrační, léčivé energie také v knize Láska duše od Sanaya Roman (channelling bytosti jménem Orin). Zde se tímto sluníčkem postupně aktivuje hlavové srdeční centrum, žaludeční = solární srdeční centrum a centrum v oblasti fyzického srdce. Tuto techniku s krásnými účinky na mezilidské vztahy najdete podrobně popsanou ve zmíněné knize, jež vyšla i česky. Nebo si můžete vyzkoušet s mou energetickou podporou, včetně různých variací upravených pro vás na míru, v rámci světelné terapii, kterou nabízím na těchto stránkách. 🙂